تغییر تصمیم گوگلدر باره ویندوز XP،این کمپانی همکاری اش را با ویندوز  ایکس پی ادامه میدهد. انتهای سال 2015 زمان پایان یافتن پشتیبانی سرویس گوگل کروم  از نسخه XP مایکروسافت اعلام شد.

با آمدن نسخه های زیادی و جدیدی از پلت فرم ویندوز،مایکروسافت هنوز هم کاربرانی دارد که همچنان ویندوز XP را به عنوان سیستم عامل خو انتخاب کرده اند.اینکه این انتخاب از روی اجبار به دلیل سیستم های قدیمی محل کار یا مدارس می باشد،و یا اینکه از روی سلیقه خیلی اهمیت ندارد.اما اینکه این کاربران تا چه زمانی می توانند در برابر رقبای XP ایستادگی کنند موضوع مهم ایست.
یکی از نگرانی های کاربران وفادار ویندوز XP مایکروسافت ،متوقف شدن عرضه نسخه های جدید برنامه های کاربردیست.مرورگر ها که امروزه سهم مهمی از برنامه های اصلی سیستم عامل ها را از آن خود کردند نیز جز همین دسته محسوب می شوند.


گوگل چندی پیش اعلام کرده بود که بروز رسانی این سرویسش را برای نسخه XP ویندوز متوقف خواهد کرد،اما این شرکت رسما اعلام کرده است تا پایان سال 2015 به عرضه نسخه های جدید کروم خود برای ویندوز XP ادامه خواهد.
البته دلیل این تغییر عقیده هنوز مشخص نیست.ولی بدون شک این توجه از سوی گوگل به کاربران XP قوت قلب می بخشد چرا که صاحب اصلی XP یعنی مایکروسافت دیگر این نسخه خود را همراهی نمی کند.

4598 0ca2eee2 680 400
حال اگر بعد از پایان سال 2015 نیز قصد ادامه همکاری با ویندوز XP را دارید باید به فکر مرورگر فایرفاکس به جای کروم باشید.چون هنوز صحبتی از توقف همکاری این مرورگر با ویندوز ایکس پی به میان نیامده است.

تهیه و گردآوری : دپارتمان تامین محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )