لوئیس انریکه پس از پیروزی برابر پاریس سنت ژرمن اذعان کرد به بازیکنانم تبریک می گویم ولی نباید در نیو کمپ غافلگیر شویم.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال بارسلونا توانست در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موسوم به چمپیونزلیگ در خانه پاریس سنت ژرمن با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد.

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا پس از این پیروزی در کنفرانس خبری گفت:

شرایط بازی:"زمان مناسبی است تا به بازیکنانم تبریک بگویم زیرا که شایستگی کسب چنین نتیجه ای را داشتند. پاریسن ژرمن تلاش زیادی کرد با حرکات ستاره های خود ما را دچار مشکل کند، اما در نهایت گل آن ها بر روی بدشانسی ما به ثمر رسید نه این حرکات."

لوئیز سوارز از باهوش بازی کردن تیم سخن گفت: "درست است. من جنبه های زیادی را از نمایش امشب مان دوست داشتم که باهوش بازی کردن هم یکی از آن ها بود. ما امروز فوتبال منسجم و قدرتمندی را بازی کردیم و هم در دفاع و هم در حمله فوق العاده بودیم."

رخ دادن فاجعه در صورن حذف از رقابت ها: "کسانی که در فوتبال زندگی کرده اند، بارها شاهد چنین بازگشت هایی از جانب تیم ها در مسابقه برگشت بوده اند. ما در نیوکمپ باید هشیار باشیم و اجازه هیچگونه غافلگیری و ایجاد شگفتی را به حریف ندهیم."

محل بازی مهاجمان: "هر سه آن ها آزادی عمل فراوانی دارند، اما به شرط این که تعادل تیم در هنگام حمله برهم نریزد. من به آزادی که باعث از بین رفتن تعادل و بالانس تیم شود، علاقه ای ندارم."

شباهت گل های سوارز به گل های رونالدو در پیراهن بارسلونا؟ "بیشتر از این که یاد آن گل ها بیفتم، حرکت های خود سوارز در آژاکس و لیورپول به خاطرم آمد!"

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )