سرمربی تیم فوتبال پورتو پس از پیروزی برابر بایرن مونیخ در چمپیونزلیگ اذعان کرد شروع بسیار خوبی برابر بهترین تیم جهان داشتیم.

به گزارش نت شهر، تیم فوتبال پورتو موفق شد در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موسوم به چمپیونزلیگ و در خانه خود توانست با نتیجه 3 بر 1 برابر تیم قدرتمند بایرن مونیخ را شکست دهد.

جولن لوپتگی، سرمربی تیم فوتبال پورتو پس از این دیدار گفت: "بازی مقابل بایرن همیشه دشوار است، اما ما یک شروع بسیار خوب در مقابل بزرگترین تیم جهان در زمینه مالکیت توپ به نمایش گذاشتیم. در نیمه اول شاید ما باید حفظ توپ بهتری از خود به نمایش می گذاشتیم، اما در نیمه دوم این مشکل را اصلاح کردیم. جکسون مارتینز علائم خوبی روز گذشته از خود نشان داد و ما تصمیم گرفتیم بر روی استفاده از وی با وجود مصدومیت ریسک کنیم.

بازی در مونیخ متفاوت خواهد بود و ما توانایی استفاده از دو بازیکن کلیدی و مهم خود (دانیلو و الکس ساندرو) را به دلیل محرومیت نخواهیم داشت، اما راه حل این مسئله را پیدا خواهیم کرد. این یک بازی دشوار بود و ما هنوز در نیمه راه در مقابل یکی از بهترین تیم های تاریخ بایرن مونیخ هستیم. ما امشب فوق العاده بودیم و من می خواهم به گروه بازیکنانم تبریک بگویم. این تیم جاه طلبی های زیادی دارد.

ما رویا پرداز نیستیم و فقط در هرجایی و در هر منطقه از بازیمان، چه دفاعی و چه تهاجمی، به سختی تلاش می کنیم. طرفداران هرگز در راه حمایت از ما کوتاهی نکردند و به ما کمک کردند و ما از آن ها در لحظات بد نیز انرژی لازم را دریافت کردیم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه منصوریان درباره جدایی رحمتی از استقلال
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه زهیوی درباره وضعیتش در نقل و انتقالات
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
مصاحبه هیگواین درباره دیبالا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )