سیستم عامل سیانوژن به روز شد.شرکت وان پلاس برای دارندگان محصولاتش نسخه جدیدی از سیستم عامل سیانوژن که بر پایه اندروید لالی پاپ است را با قابلیت های جدید و رابط کاربری متفاوت ارائه کرده است.وعده و تاکید وان پلاس در عرضه سیانوژن 12 برای همه کاربرانش در سرتاسر دنیاست.

شرکت وان پلاس چندی پیش وعد داده بود که سیستم عامل سیانوژن خود را به روز خواهد کرد ، اکنون به وعده خود عمل کرده و نسخه جدیدش را به بازار ارائه کرده است. سیستم عامل سیانوژن 12 که مبتنی بر اندروید لالی پاپ است، در اختیار تمامی کاربران اسمارت فون وان پلاس وان قرار می گیرد.سیانوژن در خبرهایش به واژه "همه" تاکید زیادی کرده است بدین معنا که این بروز رسانی برای تمامی کابران در دسترس خواهد بود.حتی منحصرا نام هند را به زبان آورده است.که اشاره داشته داشته باشد رام جدیدش در هند نیز عرضه خواهد شد.
سیستم عاملی که بر پایه اندروید 5.0 بنا نهاده شده است.به روز رسانی انجام شده که پس از ارائه سیستم عامل اکسیژن از وان پلاس عرضه شده است . این سیستم عامل ادعا دارد که دارای گزینه هایی برای سفارشی کردن هستند، همچنین شامل یک App Themer جدید است که امکان استفاده از تم های گوناگون را برای برنامه های شخصی محیا می کند.cyanogenmod 12 cm12 android lollipop
همچنین در نسخه جدید سیانوژن که قبلا هم اعلام شده بودسرویس جیمیل جای خود را به اپلیکیشن سرویس پست الکترونیک Boxerداده است . این سرویس جدید شامل ویژگی های جدیدی از جمله پشتیبانی از Microsoft Exchange، یکپارچه سازی چندین اکانت، استفاده از رنگ LED برای نمایش نوتیفیکیشن های ایمیل و غیره می شود.
به نظر می رسد با روندی OnePlusدر پیش گرفته است تصمیم دارد که کاربران گوشی و فبلت های خود را در انتخاب سیستم عامل و رابط کاربری آزادتر بگذارد.که بدون شک ویژگی برگزیده ای برای محصولاتش خواهد و با استقبال خریداران مواجه خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چطور اندروید را آپدیت کنیم؟  | نحوه آپدیت اندروید
چطور اندروید را آپدیت کنیم؟ | نحوه آپدیت اندروید
قابلیت نرم افزار اندرویدی فید  |  Pheed رقیب اینستاگرام |  Pheed چیست
قابلیت نرم افزار اندرویدی فید | Pheed رقیب اینستاگرام | Pheed چیست
تاکسی های آنلاین‌ در مظان جاسوسی !!
تاکسی های آنلاین‌ در مظان جاسوسی !!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )