تمام شد؛کریمی به پرسپولیس بر نمی گردد!محمد رویانیان بعد از تمرین اول تیمش خطاب به عاشقان کریمی جواب داد:حضور کریمی در پرسپولیس منتفی است.

سایت گل – واکنش علی دایی به سوال خبرنگاران در نشست خبری دیروز فوق العاده بود.البته فوق العاده نه در این جهت که سرمربی پرسپولیس همه را در حالت «استند بای »نگه داشته و امید دوستداران کریمی را نکشته باشد بلکه در جهت یکسره کردن کار آن هم با جوابی عجیب و ساده انگارانه ،این پاسخ فوق العاده قلمداد می شود!

دایی در جواب خبرنگاران ابتدا اعلام کرد تا آنجا که خبر دارد و از رسانه ها شنیده کریمی بعد از بازی با سپاهان خداحافظی کرده اما در پاسخ به سوالی که بالاخره کریمی را می خواهید یا نه گفت:من تازه به ایران رسیده ام و فعلا نمی توانم جوابی بدهم.

با این جواب شاید می شد جواب اول را نادیده گرفت و به بازگشت کریمی دوباره امیدوار شد اما محمد رویانیان بعد از تمرین اول تیمش خطاب به عاشقان کریمی جواب داد:حضور کریمی در پرسپولیس منتفی است!

این جواب هر چند از سوی دایی به رسانه ها داده نشد اما رویانیان که کم رک گو تر و نترس تر است موضع دایی را اعلام کرد و ظاهرا خودش هم تمایلی به دخالت در این امر و بازگرداندن کریمی به تیم ندارد.

البته در این زمینه کریم باقری هم اخیرا اظهار نظری کرده بود و به نظر می رسید قرار است او تلاش زیادی در جهت بازگرداندن جادوگر به جمع سرخ ها انجام دهد اما فعلا خبری از تلاش ها و رایزنی های باقری هم نیسست و به نظر نمی رسد بازگشت کریمی به این راحتی ها باشد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات مصدومیت شجاعیان هافبک استقلال | علت حضور نداشتن  شجاعیان در بازی پدیده
جزئیات مصدومیت شجاعیان هافبک استقلال | علت حضور نداشتن شجاعیان در بازی پدیده
مصاحبه مریم ایران دوست مربی آتنا محمدی |  حرف های مربی آتنا محمدی درباره وی
مصاحبه مریم ایران دوست مربی آتنا محمدی | حرف های مربی آتنا محمدی درباره وی
زمان و مکان مراسم تششیع پیکر آتنا محمدی دروازه بان زن لیگ | آتنا محمدی  کیست
زمان و مکان مراسم تششیع پیکر آتنا محمدی دروازه بان زن لیگ | آتنا محمدی کیست
نظرات