محمد رویانیان بعد از تمرین اول تیمش خطاب به عاشقان کریمی جواب داد:حضور کریمی در پرسپولیس منتفی است.

سایت گل – واکنش علی دایی به سوال خبرنگاران در نشست خبری دیروز فوق العاده بود.البته فوق العاده نه در این جهت که سرمربی پرسپولیس همه را در حالت «استند بای »نگه داشته و امید دوستداران کریمی را نکشته باشد بلکه در جهت یکسره کردن کار آن هم با جوابی عجیب و ساده انگارانه ،این پاسخ فوق العاده قلمداد می شود!

دایی در جواب خبرنگاران ابتدا اعلام کرد تا آنجا که خبر دارد و از رسانه ها شنیده کریمی بعد از بازی با سپاهان خداحافظی کرده اما در پاسخ به سوالی که بالاخره کریمی را می خواهید یا نه گفت:من تازه به ایران رسیده ام و فعلا نمی توانم جوابی بدهم.

با این جواب شاید می شد جواب اول را نادیده گرفت و به بازگشت کریمی دوباره امیدوار شد اما محمد رویانیان بعد از تمرین اول تیمش خطاب به عاشقان کریمی جواب داد:حضور کریمی در پرسپولیس منتفی است!

این جواب هر چند از سوی دایی به رسانه ها داده نشد اما رویانیان که کم رک گو تر و نترس تر است موضع دایی را اعلام کرد و ظاهرا خودش هم تمایلی به دخالت در این امر و بازگرداندن کریمی به تیم ندارد.

البته در این زمینه کریم باقری هم اخیرا اظهار نظری کرده بود و به نظر می رسید قرار است او تلاش زیادی در جهت بازگرداندن جادوگر به جمع سرخ ها انجام دهد اما فعلا خبری از تلاش ها و رایزنی های باقری هم نیسست و به نظر نمی رسد بازگشت کریمی به این راحتی ها باشد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )