شقایق دهقان پس از تجربه‌ی موفق بازی در مجموعه طنز «ساختمان پزشکان» به کارگردانی سروش صحت، مقابل دوربین سریال دیگری از این کارگردان با عنوان «پژمان» رفت.

 

این بازیگر درباره‌ی لزوم حمایت تلویزیون از کارگردانان و هنرمندان طنز می‌گوید: آن حمایتی که باید باشد نیست و این کاملا مشخص است؛ این در حالی است که در رقابت وحشتناکی با کانال‌های ماهواره‌یی قرار گرفته‌ایم.

   شقایق دهقان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی ساخت سری جدید «ساختمان پزشکان» اظهار می‌کند: طرفداران «ساختمان پزشکان» زیادند، با توجه به اینکه باز پخش می‌شود هنوز هم مخاطبان زیادی دارد، اما به دلایلی سری دوم آن ساخته نشد.

    او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا «پژمان» موفقیت «ساختمان پزشکان» را تکرار خواهد کرد؟ گفت: نمی‌دانم؛ تا زمانی که این سریال پخش نشود، آدم هیچ وقت نمی‌تواند مطمئن شود که کار موفقی است یا نه؛ هر چه‌قدر هم که تلاش خودش را کرده باشد. اما امیدوارم اینگونه باشد به دلیل اینکه انتخاب بازیگران خوب است و روی موضوعی انگشت‌ گذاشته‌ایم که مورد علاقه‌ی مردم است.

  او افزود: اینکه مردم ما فوتبال دوست‌اند و درگیر حواشی فوتبال می‌شوند، شاید کمی بر جذابیت بیشتر سریال پژمان تاثیرگذار باشد.

    دهقان در ادامه درباره‌ی نقش خود در طنز «پژمان» توضیح داد: نقش دختری را ایفا می‌کنم که تک‌بعدی است. در زندگی درس زیاد خوانده و به تاریخ و جغرافیا علاقه‌ی زیادی دارد و آن اندازه که برای درس خواندش وقت گذاشته‌ است، روابط اجتماعی را که به طور معمول همه می‌دانند، نمی‌داند و اجتماعی نیست.

   *** تلویزیون آن طور که باید از هنرمندان طنز حمایت نمی‌کند

  این بازیگر طنز تلویزیون در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود، درباره‌ی لزوم حمایت تلویزیون از کارگردانان و هنرمندان حرفه‌یی طنز، اظهار کرد: به نظر من آن حمایتی که باید باشد نیست و این کاملا مشخص است وگرنه این افراد را همه دوست داشتند که بیایند و در تلویزیون کار کنند. به اضافه اینکه در رقابت‌ وحشتناکی که با کانال‌ها و شبکه‌های ماهواره‌یی قرار گرفته‌ایم. نه تنها باید از آن کسانی که در تلویزیون کار کرده‌اند، حمایت شود بلکه باید از کارگردانان و هنرمندان سینمایی هم استفاده شود تا دوباره مردم به سمت تلویزیون خودمان برگردند، نه اینکه همان‌هایی هم که برای تلویزیون کار می‌کردند را هم از دست بدهیم. آن هم با این رقابتی که بین تلویزیون خودمان و کانان‌های ماهواره‌یی وجود دارد.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
زمان مراسم تشییع پیکر مهدی آرین‌نژاد دوبلور | مکان مراسم خاکسپاری مهدی آرین‌نژاد
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
واکنش کنایه‌آمیز مهراب قاسمخانی به نوسانات ارز و دلار
زمان پخش سریال ستایش 3  | آیا سریال ستایش 3 ساخته  است | بازیگران سریال ستایش 3
زمان پخش سریال ستایش 3 | آیا سریال ستایش 3 ساخته است | بازیگران سریال ستایش 3
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )