اولین تمرین پرسپولیس با حضور دایی/ با حواشی جالبمحمد رویانیان به همراه علی دایی پس از ورود به ورزشگاه درفشی‌فر با استقبال بی‌نظیر هواداران مواجه شدند و چندین گاو و گوسفند جلوی پای آنها قربانی شد.

به گزارش انتخاب ورزشی ، علی دایی پس از کنفرانس مطبوعاتی امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کرد که حدود هزار هوادار پرسپولیسی با پرچم‌های قرمز و سفید او را بدرقه کردند. این بدرقه طوری بودکه خودروی دایی میان هواداران گیر کرده بود و نمی‌توانست وارد ورزشگاه شود. حتی یک هوادار که صورت خود را قرمز کرده بود روی ماشین دایی پرید و به او خوشامدگویی گفت.
اولین تمرین پرسپولیس زیر نظر علی دایی از ساعت 20 امشب با حضور 10 بازیکن برگزار شد.
10 بازیکن پرسپولیس با لباس‌های متحدالشکل به همراه کریم باقری و مولایی در زمین چمن حضور یافتند. جالب اینکه اولین بازیکنی که از رختکن وارد زمین شد، حمیدرضا علی عسگری بازیکن پرسپولیس بود که سال گذشته به صورت قرضی از جمع سرخپوشان جدا شده بود.
حمیدرضا علی عسگری، هادی نوروزی، رضا حقیقی، حسین کنعانی، علیرضا نورمحمدی، کفشگری، شاکری، غریبی و عباس زاده به همراه مولایی مربی بدنساز تیم و کریم باقری پس از ورود به زمین و احترام به هواداران، شروع به دویدن کردند.
علی دایی نیز در هنگامی که پایش را در ورزشگاه درفشی‌فر گذاشت با کلمه یازهرا دست رو به هوا کرد و از هواداران تشکر کرد. هواداران پرسپولیس به شدت علی دایی را مقابل ورزشگاه درفشی‌فر تشویق می‌کنند تا حدی که ترافیک شدید مقابل ورزشگاه پیش آمده است.
علی دایی نیز به همراه کادر فنی؛ منافی، غلامپور، فروزانی و محمد دایی با لباس‌های قرمز رنگ در میانه زمین حضور یافته و در خصوص تمرینات سرخپوشان به گفتگو و مشورت پرداختند.
در ادامه علی دایی در کنار زمین حضور یافت و با ابراهیم آشتیانی، کاظم سیدعلیخانی و دیگر پیشکسوتان پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.
بازیکنان پس از دویدن، در ضلع جنوبی زمین به انجام حرکات کششی و نرمشی پرداختند و علی دایی در کنار آنها حضور یافت.
هواداران از علی دایی و محمد رویانیان تقاضا داشتند رضا حقیقی را در پرسپولیس حفظ کنند. تمرین امروز سرخپوشان در پایان زیر نور برگزار شد.
چند پلاکارد به حمایت از علی دایی به ورزشگاه آورده شده که روی آن نوشته «دایی به خانه خودت خوش آمدی» «با شهریار جام حذفی و قهرمانی را می‌گیریم»
*پس از حضور دایی در ورزشگاه درفشی فر مقابل او گوسفند و گاو قربانی شد.
علی دایی پس از حضور در ورزشگاه درفشی‌فر در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به خانواده خودم یعنی پرسپولیس پیوستم و جای شکرش برایم باقی است.
هواداران پرسپولیس با دیدن رویانیان، سراغ علی کریمی را می‌گرفتند تا از وضعیت او باخبر شوند اما رویانیان خطاب به هواداران گفت «دل پری دارم خواهش می‌کنم نگذارید همه حرف‌ها را بزنم».
دایی و دستیارانش شامل غلامپور، فروزانی، دایی، منافی، باقری و مولایی با لباس قرمز در تمرین امروز حضور پیدا کردند. البته باقری هم‌پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.
زمانی که بهزاد غلامپور که قرار است مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس باشد وارد زمین شد یکی از هواداران پرسپولیس به کنایه به او گفت گلی که از وسط زمین از علی کریمی خورده‌ای را که فراموش نکرده‌ای؟
 همچنین برخی از هواداران پرسپولیس چند بار علی کریمی را تشویق کردند. آن‌ها از رضا حقیقی می‌خواستند که به دیناموکیف نرود و در پرسپولیس بماند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
عکس جنجالی علیرضا فغانی با زن خارجی  |  واکنش علیرضا فغانی  از انتشار چند عکس شخصی
عکس جنجالی علیرضا فغانی با زن خارجی | واکنش علیرضا فغانی از انتشار چند عکس شخصی
امشب، انگلیس - بلژیک ؛ جذاب‌تر از فینال؟!
امشب، انگلیس - بلژیک ؛ جذاب‌تر از فینال؟!
تسبیح سرمربی تیم ملی کرواسی خبرساز شد (عکس)
تسبیح سرمربی تیم ملی کرواسی خبرساز شد (عکس)
تبلیغات
loading...
نظرات