دومین جسد قربانی حادثه رودخانه کرج از دل این قاتل خروشان بعد از سه روز بیرون کشیده شد.

 

 

به گزارش مهر، در حالیکه نزدیک به سه روز از حادثه غرق شدن دو نفر در رودخانه کرج می گذرد، جنازه دومین قربانی حادثه، امروز دومین جنازه از داخل آب بیرون کشیده شد تا برای چندمین بار شاهد غرق شدن شهروندان در اثر بی احتیاطی و کم توجهی مسئولان به این قاتل زیبای خروشان و اماکن حاشیه آن باشیم.

 

به گفته شاهدان عینی، این حادثه در حالی اتفاق افتاده است که زنی حدوداً 45 ساله که به یکی از سفره خانه های جنب رودخانه کرج مراجعه کرده بود، از روی تخت به سمت رودخانه سقوط می کند.

 

شاهدان اظهار داشتند علت سقوط زن، فرسودگی و شل بودن میله های تعبیه شده بر دیواره تخت هایی است که مشتریان روی آنها می نشستند؛ این زن نیز با اعتماد به استحکام میله ها، به آنها تکیه داده و با رها شدن آنها، داخل آب سقوط کرده است.

 

این افراد اذعان کردند در پی افتادن زن داخل آب، مردی که همراه دوستانش در سفره خانه حاضر بوده، برای نجات جان زن درون رودخانه پریده است.

 

به گفته شاهدان، این ناجی در ابتدا موفق به گرفتن غریق شده، اما در اثر شدت جریان آب، خود نیز به همراه زن غرق شده است.

 

شهروندان حدود ساعت 3 بامداد، این حادثه را که حوالی ساعت 11 شب رخ داده بود، به سامانه 125 آتش نشانی گزارش می دهند که در پی آن تیم های عملیات و جستجو به محل حادثه در کیلومتر 9 جاده چالوس اعزام می شوند.

 

زیبای خروشان، جنازه دومین قربانی خود را پس داد

 

با اعزام تیم های آتش نشانی، عملیات جستجوی اجساد قربانیان آغاز می شود در پی آن جسد قربانی اول -زنی که در ابتدا داخل آب سقوط کرده بود- حوالی ساعت 10 و 45 دقیقه صبح از رودخانه کشف و با احراز قطعی مرگ وی، جنازه در حضور ماموران انتظامی به عوامل پزشکی قانونی تحویل داده می شود.

 

پس از این اقدام، مرحله جستجو همچنان برای پیدا کردن جسد دوم ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت سه روز از وقوع حادثه، جنازه قربانی دوم که برای نجات جان غریق اول خود را به آب زده بود، کشف و تحویل ماموران شد.

 

شنیدن خبر این حادثه برای شهروندان البرزی به ویژه مسئولان استان تکراری شده است، بی توجهی مسئولان به این امر سبب شده تا این سناریو همچنان ادامه داشته باشد و هر چند وقت یکبار شاهد فوت یک گردشگر و شهروند در رودخانه کرج باشیم.

 

مسئولان می توانند با ایمن کردن حاشیه رودخانه از بروز چنین حوادث دلخراشی جلوگیری کنند، ولی همچنان شاهد بی توجهی به این مسئله هستیم.

 

امیدواریم دیگر شاهد رخ داد چنین حوادثی در رودخانه کرج که زیبایی کرج به ویژه جاده چالوس را دوچندان کرده است نباشیم، البته تحقق پیدا کردن این امیدواری در گرو توجه مسئولان استان است.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )