خواننده زیرزمینی ملقب به امیر تتلو در روزهای گذشته اذعان کرده بود که قصد ورود به فوتبال حرفه ای و بازی برای تیم راه آهن تهران را دارد که اظهاراتش با واکنش هایی همراه بود. با این وجود او روز گذشته در تمرین پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد.

نت شهر: این اتفاق با واکنش حجت الاسلام علیپور همراه بود. "باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال شرایطی دارند که همه از شرایط و محبوبیت آنها استفاده می‌کنند"، رئیس کمیته نظارت و بازرسی سازمان لیگ با بیان این جمله به حضور یکی از خوانندگان زیرزمینی در تمرین پرسپولیس اشاره کرد و گفت:" در ایران دو تیم پرسپولیس و استقلال طرفداران زیادی دارند که همه از شهرت آنها استفاده می‌کنند. موضوعی که در هیچ کجای دنیا مشاهده نمی‌کنیم. مثلاً تیم رئال مادرید فقط در شهر خودش طرفدار دارد و اگر به شهر دیگری در اسپانیا بروید طرفدار ندارد. مردم پامپلونا فقط طرفدار اوساسونا هستند اما در ایران پرسپولیس و استقلال در تمام شهرها طرفدار دارند و نیمی از ورزشگاه را طرفداران آنها پر می‌کنند."

علیپور تأکید کرد:" نباید اجازه داده شود افرادی که پیشینه فرهنگی مناسبی ندارند به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ورود کنند. وزارت ورزش و جوانان وظیفه دارد در این خصوص بیشتر دقت کند. همه چیز به پرسپولیس مربوط نمی‌شود و حوزه مدیریت استقلال هم باید هوشیار باشد."

وی در پاسخ به این سؤال که احتمال برخورد با باشگاه پرسپولیس یا خواننده زیرزمینی وجود دارد یا نه، اظهار داشت:" با این شخص برخوردی نمی‌کنیم. او به عنوان یک طرفدار به تمرین پرسپولیس رفته و منع قانونی نداشته است."

منبع:طرفداری

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )