احمد کرمی درباره، درباره آخرین وضعیت زلزله 5.6 ریشتری مورموری در استان ایلام خاطرنشان کرد: برابر آمار دانشگاه علوم پزشکی در پی این زلزله تنها 6 تن مصدوم شده‌اند که وضعیت تمامی آنان رضایت‌بخش است و تنها دو نفر در بیمارستان بستری هستند.

نت شهر: او با بیان این که مسیر مورموری به دهلران و محور مورموری به دشت عباس در پی ریزش کوه مسدود شده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده محور مورموری به دهلران به طور کامل بازگشایی شد و محور مورموری به دشت عباس نیز تا ساعاتی دیگر به طور کامل بازگشایی می‌شود.

مدیر کل بحران استان ایلام با بیان این که به تعدادی از واحدهای مسکونی نیز در پی این زلزله خساراتی وارد شده اظهار کرد: تیم‌های ارزیاب در محل هستند و پس از بررسی‌های لازم میزان دقیق این خسارات اعلام می‌شود.

کرمی درباره اسکان اضطراری این افراد خاطرنشان کرد: در شورای بحران مصوب شد تا از فردا چادرهای امدادی در اختیار این افراد قرار بگیرد.

وی درباره وضعیت آب و برق مناطق اظهار کرد: جریان آب و برق در مناطق زلزله زده برقرار است و مشکلی در این خصوص رخ نداده است.

مدیرکل بحران استان ایلام گزارش دقیق از میزان خسارات این حادثه را منوط به بررسی تیم‌های ارزیاب از مناطق کرد و افزود: فرماندار نیز در محل حادثه حاضر شده و تمامی تیم‌ها و دستگاه‌های امدادی تا 48 ساعت آینده در آماده‌باش کامل هستند.

منبع: ایسنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )