رضا یزدانی و بهداد سلیمی دو قهرمان مازندرانی ورزش کشور مهمان برنامه سفر بخیر بودند.

نت شهر : به گزارش خبرآنلاین؛ برنامه سفر بخیر امشب دو چهره ورزشی را مهمان خود کرده بود. بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین ایران و رضا یزدانی کشتی‌گیر سرشناس ایرانی مهمان‌های این برنامه بودند و خاطراتی در مورد رانندگی خود تعریف کردند.

در بخشی از این برنامه، بهداد سلیمی خاطره‌ای از رانندگی خود تعریف کرد و در مورد درگیری‌هایی که به دلیل نوع رانندگی‌ها ایجاد می‌شود گفت: «یک بار در اتوبان یادگار امام در حال رانندگی بودم که موقع تغییر لاین، راهنما زدم اما یک کامیون اجازه نداد من وارد لاین کنار شوم و از من سبقت گرفت. بعد که من از کنار این کامیون رد می‌شدم دیدم راننده کامیون یک دیلم را بالا آورده و آن را به نشانه تهدید، به من نشان می‌دهد.» مجری برنامه پرسید: «در آن لحظه چه کار کردی؟» که بهداد گفت: «هیچی. ترسیدم.»


رضا یزدانی هم در پاسخ به این سوال مجری که خودرو شخصی‌ات چقدر خلافی دارد؟ گفت: «من مدتی است که خودرو شخصی ندارم.» مجری دلیل اینکه او خودرو شخصی نمی‌خرد را پرسید که یزدانی گفت: «مدتی قبل من در مازندران با خودرو شخصی‌ام در حال رانندگی بودم و یک موتور مرتکب اشتباه شد و در تقاطع، با خودرو من برخورد کرد. البته مقصر موتورسوار بود ولی در کل نه من قصد داشتم به او بزنم نه او قصد داشت که به من بخورد. بعد از آن ماجرا دیگر خودرو شخصی نخریدم.»

مجری از او پرسید چه اتفاقی برای موتورسوار افتاد که یزدانی گفت: «متاسفانه او فوت کرد و من هم پس از این اتفاق تا چند ماه نمی‌توانستم تمرین کنم.»

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )