سخن های دراگان اسکوچیج در برنامه نود با عکس العمل مهرداد خانبان تجزیه و تیم ملی همراه شد و او در برنامه نود از کلام کی روش اعلام کرد روزهای اردو، آنچه که اسکوچیج می گوید تنها در صورتی به حقیقت پیوند می خورد که تیم ملی به فینال برسد و بنابراین این مساله نباید به عنوان ملاک در نظر اسکوچیج باشد.

به گزارش نت شهر به نقل از ورزش سه، اسکوچیج در پاسخ به این موضوع گفت: اینکه در برنامه نود چه گفته شد چندان برای من اهمیتی ندارد چون من براساس شناختم از فوتبال و آنچه که در همه جای دنیا اتفاق می‌ افتد صحبت کردم. موضوع اصلی حرف من این بود که نیازی به برگزاری اردوها نیست، نه اینکه اصلا نیازی نباشد اما برگزاری اردوهای کوتاه مدت هرگز چاره ساز نبوده است. مگر در دو هفته چه اتفاقی قرار است برای تیم ها رخ بدهد؟ تحول تاکتیکی؟ تحول
بدنی؟ هیچ کدام.
دراگان در ادامه می گوید: راهی که شما در ایران انجام می‌ دهید از سوی هیچ تیم دیگری در دنیا انجام نمی‌ شود مگر تیم های ضعیف؛ من دوست دارم بدانم این چه روشی است که آلمان، فرانسه، ایتالیا و هلند از آن استفاده نمی‌ کنند اما ایران آن را در پیش گرفته. آیا واقعا میزان دانش در اینجا بیشتر است؟ ما باید به روش های درست و امتحان پس داده روی بیاوریم.
با انتقاد دراگان از این شرایط پیش آمده ادامه داد: الان ما 2 بازیکن در تیم‌ملی داریم و یوسف وکیا را هم که با تیم امید بوده دوباره از ما گرفته اند و به اردوی امید برده اند. من دوست دارم بدانم که این چه اردویی است و به چه دلیل و بر طبق چه نیازی برگزار شده است؟ چه سودی قرار است از این اردو برده شود و چه اتفاقی در آن می‌ افتد؟ تازه بازیکنان ما از پرتغال که برگردند بلافاصله بعدش بازی داریم و مشکل من این بود که چرا فدراسیون حتی یک روز حاضر به تاخیر در بازی ما نیست تا ما خودمان را آماده لیگ بکنیم و یک تمرین جمعی انجام بدهیم.
سخن پایانی اسکوچیج که:اردوی قبل از جام ملت های آسیا کاملا قابل درک است چه از نظر مدت و چه از نظر هدفی که ایران قرار است به آن برسد. من درک می‌ کنم که سرمربی تیم‌ملی لیگ را تعطیل می‌ کند. اما در روزهایی مثل حالا چرا باید تیم ها بازیکنانشان را نداشته باشند؟

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )