چند عامل باعث شده ما به مشکل بخوریم و این مشکلات مربوط به یکی، دو سال گذشته نیست. در 10 سال اخیر ما برنامه ریزی خوبی از طرف باشگاه ها نداشتیم و روی تیم های پایه اصلا کار نکردیم.

به گزارش نت شهر: مشکل تیم ملی مبتدی و نبود تصمیم گیری بحث داغ این روز های فوتبالی هاست. و به خاطر این دلیل با پیشکسوت استقلال آقای نامجو مطلق درباره این موضوع به بحث پرداختیم.

مجید مطلق گفت: چند عامل باعث شده ما به مشکل بخوریم و این مشکلات مربوط به یکی، دو سال گذشته نیست. در 10 سال اخیر ما برنامه ریزی خوبی از طرف باشگاه ها نداشتیم و روی تیم های پایه اصلا کار نکردیم. مسائل و ارتباطات پشت پرده هم به این قضیه دامن زده است فوتبال یک بافت جنوب شهری دارد ولی الان بازیکنان جنوب شهری خیلی کم در تیم های پایه دیده می‌ شوند و این به خاطر این است هک تیم های پایه به نااهلان سپرده شده و از همه بدتر هزینه ای در این خصوص نمی‌ شود و این زنگ خطری برای مسوولان است. به مسوولان تیم های پایه می‌ گویند که که خودتان باید هزینه تان را دربیاورید و این مساله فشارهای زیادی روی پایه ها می‌ آورد.
نامجو ادامه داد: بعضی از افراد هستند که اوضاع مالی خوبی ندارند اما استحقاق رشد را دارند. یک مساله دیگر هم که در این بین به چشم می‌ خورد از بین رفتن زمین های خاکی در شهر تهران است. آن زمین ها پایگاهی بود برای ارز اندام. سومین مورد این است که تیم های سازنده ما نابود شده اند. تیم هایی مثل تهران جوان و راه‌آهن عملا دیگر وجود ندارند. مثلا تا پارسال بهترین بازیکنان لیگ ما کریمی و مجیدی بودند و این نشان می‌ دهد که باشگاه ها بازیکنان جوان و مستعد را به فوتبال معرفی نمی‌ کنند.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )