اردوی بسیار خوبی داشتیم و تمرینات منظم و مطلوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی تدارکاتی مناسبی نیز برگزار کردیم که کمک بسیاری به بازیکنان می‌کند تا در شرایط مسابقه بمانند.

به گزارش نت شهر به نقل از ورزش 3، این بازیکن استفلالی درباره شرایط ادوی ارمنستان گفت: اردوی بسیار خوبی داشتیم و تمرینات منظم و مطلوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی تدارکاتی مناسبی نیز برگزار کردیم که کمک بسیاری به بازیکنان می‌کند تا در شرایط مسابقه بمانند.
از بازی خود درباره شیراک این چنین گفت: شیراک تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و بازیکنان باکیفیتی را در اختیار داشت و فوتبال خوبی را ارائه کرد. ما هم توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم. هر چند غایبان زیادی داشتیم اما عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و حتی در دقایق پایانی می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم اما شانس با ما یار نبود.
درباره گل زنی خود در این بازی اضهار کرد: در بازی‌های لیگ در پست دفاع چپ برای استقلال به میدان می‌روم اما در این بازی با تصمیم کادر فنی یک خط جلوتر به میدان رفتم و توانستم در موقعیت مناسب قرار بگیرم و برای استقلال گلزنی کنم
این هافبک استقلالی درباره حضور خود برای شانس ورود در اردوی تیم ملی بیان کرد: من تمام سعی خود را می‌کنم و مطمئن هستم که به تیم ملی دعوت خواهم شد، زیرا به خودم اطمینان دارم. تلاشم را بیشتر خواهم کرد و انشاءالله که بتوانم در اردوهای بعدی و در جام ملت‌ها در کنار تیم ملی کشورم حضور داشته باشم.
این جوان استقلالی در پایان درباره بازی استقلال در جام حذفی در برابر فولاد نوین اهواز گفت: یکی از بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و می‌دانیم که بازی سختی در انتظار ماست. فولاد نوین اهواز تیم جوان و دونده‌ای است و دوندگی بالا بارزترین شاخصه این تیم است. انشاءالله بتوانیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید و محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )