کونته در بازی  دیشب از ایموبیله و گرازیانو در خط حمله استفاده کرد و این بازیکن با نام پله بود که در نخستین بازی اش برای ایتالیا، گل بازی را در 23 دقیقه ی که به زمین آمده بود به ثمر رساند.

به گزارش نت شهر و به نقل از ورزش سه، در این بازی نفس گیر هر یک از تیم ها با گرفتن یک کارت قرمز از داور این بازی که فقط یک بار توپ ازخط دروازه عبور کرد به پایان رسانند.
کونته در بازی دیشب از ایموبیله و گرازیانو در خط حمله استفاده کرد و این بازیکن با نام پله بود که در نخستین بازی اش برای ایتالیا، گل بازی را در 23 دقیقه ی که به زمین آمده بود به ثمر رساند. در مقابل هم تیم مالت با یک ضربه راحت از کرنر پاسکوال، دروازه حریف را باز کرد.
با این که بازیکن تیم مالت سه دقیقه بعد به نام مایکل میسفود با خطای که بر روی فلورنزی انجام داد کارت قرمز را از آن خود کرد و بازی برای تیم مالت دشوارشده بود که ایتالیای نتوانستند در این بازی توپی ازآن خود کنند.
و در دقایق پاپانی با اخراج بازیکن تیم ایتالیا به نام بونوچی مانع از یک ضد حمله خیلی سریع شده بود با بازی 10 نفره به پایان رسانند. در این بازی با شکست تیم مالت و با پیروزی 10 امتیازه ایتالیا این بازی پایان رسید.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )