شایعات درباره محصول بعدی اپل
نت شهر:گزار‌ش ها حاکی از این است که آیفون 7 به قابلیت پیشتیبانی از انرژی خورشیدی و ضد آب مجهز خواهد بود. به گزارش کریستین تودی، این شایعات پیش‌تر درباره آیفون 6 نیز مطرح بود اما از آنجا که در این گوشی محقق نشد مجددا گمانه‌زنی‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه آیفون هفت این امکانات را خواهد داشت.
 
همچنین گفته می‌شود که آیفون هفت از قابلیت ضد آب بودن برخوردار است. البته بسیاری از گوشی‌های هوشمند اندرویدی در حال حاضر از این امکان بهره‌ می‌برند.
 
این قابلیت اولین‌بار در گوشی‌های اکسپریا سونی دیده شد که بیشتر کاربران آن را پسندیدند زیرا استفاده از گوشی موبایل در مجاورت آب امری اجتناب‌ناپذیر است. فقط تفاوت اصلی در این است که کل گوشی اپل و تمامی مدارهای آن احتمالا ضد آب خواهند بود که از آسیب‌دیدگی گوشی در زیر آب جلوگیری می‌کند.
 
همچنین گفته می‌شود آیفون هفت از قابلیت تشخیص حرکات کاربر بهره می‌برد که به وی این امکان را می‌دهد که بدون لمس فیزیکی دستگاه از آن استفاده کند. این امکان نیز در گوشی‌های هوشمند گلکسی سامسونگ دیده می‌شود و برخی فکر می‌کنند اپل در زمینه این رقابت از سامسونگ عقب افتاده است.
 
اپل اوایل این ماه طرفداران خود را با عرضه آیفون شش و شش پلاس که از نمایشگر بزرگتری بهره می‌برد غافلگیر کرد. این شرکت اعلام کرده که ظرف هفته اول 10 میلیون آیفون فروخته است، اما در بحبوحه این شادی و هیجان،مسئله خم شدن آیفون شش پلاس به وجود آمد که بیانگر این است که آیفون شش پلاس باید نمایشگر قوی‌تری داشته باشد که در برابر فشار مقاومت کند. این مساله باعث ناامیدی برخی از کاربران اپل شده است.
 
همچنین شایعات حاکی از این است که اپل از نمایشگر نشکن یاقوت کبود برای تمام نسخه های آیفون بعدی استفاده خواهد کرد. مدت هاست که گفته می‌شود این ماده در یک سری از آیفون‌های شش به کار گرفته خواهد شد.
 
اپل در حال حاضر نمایشگر یاقوت کبود را در یکسری از ساعت‌های هوشمند خود استفاده می‌کند.
 
هنوز برای گمانه‌زنی درباره تاریخ عرضه آیفون هفت خیلی زود است و کاربران باید حدود یک سال دیگر برای عرضه آیفون بعدی منتظر باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )