واسطه گری یکی از عوامل موساد در برگزاری یک دیدار و مذاکره پرسپولیسی ها با فردی که دشمنی خودش را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رسما علام کرده، تبدیل به جنجال بزرگی شده که وزیر ورزش از آن به عنوان "افتضاح بزرگ" یاد کرده است.


نت شهر:به گزارش مشرق، بازی با رئال مادرید و مذاکراتی که مسئولان باشگاه پرسپولیس در اسپانیا داشتند تبدیل به جنجال و حاشیه ای بزرگ شد و حتی پای مجلسی ها را نیز به میان کشید.

واسطه گری یکی از عوامل موساد در برگزاری این دیدار و مذاکره پرسپولیسی ها با فردی که عناد و دشمنی خودش را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رسما علام کرده، تبدیل به جنجال بزرگی شده که وزیر ورزش از آن به عنوان "افتضاح بزرگ" یاد کرده است.

محمود گودرزی بلافاصله بعد از انتشار اخبار مربوط به این دیدار و در میان بودن پای فردی به نام امیرحسین جهانشاهی، دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کرد. گودرزی که به شدت از این اتفاق تلخ بعد از موفقیت در بازی های آسیایی اینچئون عصبانی است، خواسته که عامل این افتضاح فورا از پرسپولیس اخراج شود.

با توجه به شرایط بوجود آمده و اعتراض مجلس به وزارت ورزش بابت شکل گیریاین اتفاق، به نظر می رسد که باشگاه پرسپولیس ظرف چند روز آینده آبستن اتفاقات بسیاری باشد. قرار است امیررضا خادم در کوتاهترین زمان ممکن پیگیری های لازم در خصوص چگونگی شکل گرفتن این اتفاقات را انجام دهد و عامل اصلی این اتفاق تلخ را به وزیر ورزش معرفی کند.

منبع: قدس آن لاین

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )