مردی که با اسلحه وینچستر به سرقت یک نمایشگاه خودرو در عباس‌آباد رفته بود، دستگیر شد.

نت شهر:ساعت ٢٠:٣٠ ششم مهرماه یک مورد تهدید و سرقت با اسلحه وینچستر در یکی از نمایشگاه‌های خودروی معروف تهران در منطقه عباس‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ اطلاع داده شد و ماموران به محل اعزام شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد مردی خود را مشتری جا زده و وارد مغازه شده و هنگام ورود نیز یک کارتن بزرگ و کیفی را در دست داشته که روبه‌روی در نمایشگاه گذاشته و ٣٠دقیقه داخل مغازه نشسته. صاحب نمایشگاه به ماموران گفت: پس از خارج شدن این مرد از مغازه، متوجه شدیم سوئیچ خودروی یک بنز که روی میز نمایشگاه بود، ناپدید شده است.

دوربین‌های مداربسته را بررسی کردیم و متوجه شدیم سوئیچ توسط همان مردی که به‌عنوان مشتری وارد مغازه شده به سرقت رفته است، به دنبال این فرد در خیابان بهشتی رفتیم و او را در خیابان پیدا کردیم و به مغازه آوردیم اما زمانی که مرد سارق متوجه شد با ۱۱۰ تماس گرفته‌ایم، به سمت کارتنی که در مغازه گذاشته بود رفت و با گرفتن اسلحه وینچستر به سوی افراد حاضر در نمایشگاه قصد فرار داشت.

رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس‌آباد با  اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری اقدام به تعقیب وی کردند و متهم را به هویت بهنام در خیابان اندیشه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. وی با بیان این‌که از متهم یک قبضه اسلحه وینچستر و ۱۷عدد فشنگ شکاری کشف و ضبط شد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع: شهروند

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )