یک میلیون گوشی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در کمتر از 6 ساعت در چین به فروش رفتند.

نت شهر: آیا با وجود کمپانی های متعدد ساخت گوشی هوشمند در چین، آیفون 6 و 6 پلاس توانسته اند توجه خریداران چینی را به خود جلب نمایند؟ آنطور که به نظر می رسد، این گوشی ها در بازار چین بسیار موفق بوده اند به طوریکه در 6 ساعت اول شروع پیش فروش این گوشی ها، در حدود 1 میلیون نسخه از آن ها به فروش رفته است.

البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این آمار با صرف نظر کردن از پیش فروش هایی که توسط نمایندگان اپل و سایت این کمپانی صورت گرفته، اعلام شده است. 1 میلیون نسخه ای که از این گوشی ها به فروش رسیده است، توسط فروشندگان اپراتورهای چینی همچون چین موبایل، چین تلکام و چین یونیکام صورت گرفته است.

در هفته ی گذشته یکی از سایت های معتبر چینی اعلام نمود که در حدود 2 میلیون نسخه از این گوشی های به فروش رسیده است و حال به نظر می رسد که در طی این یک هفته، تعداد گوشی های پیش فروش شده به 9 میلیون نسخه می رسد. اما از آنجایی که این دستگاه ها "پیش فروش" شده اند، نمی توان به طور حتم اعلام کرد که تمامی آن ها به فروش خواهند رسید چراکه در بسیاری از اوقات، این پیش فروش ها از طرف خریداران لغو شده و یا بدون پیگیری رها می شوند.

در گزارشات این سایت همچنین اعلام شده که تعداد فروش آیفون 6 و 6 پلاس برابر یکدیگر اند، البته تعداد فروش آیفون 6 پلاس کمی بیشتر از ایفون 6 است و به نظر می رسد که کاربران چینی، نسخه ی بزرگتر آیفون 6 را به مدل کوچکتر ترجیح می دهند.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )