عضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه‌ای نسبت به ملاقات مدیران باشگاه پرسپولیس با یکی از عناصر ضد انقلاب واکنش نشان داد.


نت شهر:عضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه‌ای نسبت به ملاقات مدیران باشگاه پرسپولیس با یکی از عناصر ضد انقلاب واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم پس از اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس با وساطت یکی از عناصر ضد انقلاب به نام امیرحسین جهانشاهی که از او به عنوان عامل موساد نام برده می شود، به مادرید اسپانیا سفر و با مسئولان باشگاه رئال مادرید ملاقات کردند، بیژن نوباوه عضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی به این مسئله واکنش نشان داد.

نوباوه بیانیه‌ای را در اختیار قرار داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

ملاقات مسئولان باشگاه پرسپولیس با عناصر ضد انقلاب از جمله امیر حسین جهانشاهی که از عناصر معروف ضد انقلاب خارج از کشور و رژیم صهیونیستی است به چه دلیل بوده است؟

مسئولان باشگاه پرسپولیس به چه دلیلی برای انجام ملاقات و ایجاد ارتباط با باشگاه رئال مادرید با این فرد ارتباط برقرار کرده‌اند؟ وزارت ورزش باید در این خصوص پاسخگو باشد که نحوه ارتباط چطور بوده و چرا این کار انجام شده است؟ حتماً وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر ورزش و جوانان باید در این خصوص به مجلس پاسخگو باشد.

حتماً کمیسیون فرهنگی مجلس این مسئله را به جد پیگیری خواهد کرد. من به عنوان عضو کمیته ورزش و کمیسیون فرهنگی که بالاترین مقام تقنینی مجلس در خصوص وزارت ورزش و جوانان است این مسئله را شخصا پیگیری می‌کنم. وزیر ورزش هم باید پاسخگو باشد. همچنین مسئولان باشگاه پرسپولیس هم باید پاسخگو باشند که به چه دلیلی این ملاقات صورت گرفته است؟

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )