چندساعت پس از انتشار عکس ها در رسانه های ختلف نوباوه ،عضو کمیته فرهنگی مجلس بیانیه ای صادر کرد و از وزیر خواست که در این مورد توضیح بدهد.

نت شهر:سایت پرسپولیس عکس ها را از روی خروجی اش برداشت و هرگونه رابطه در این بین را تکذیب کرد. اما به نظر می رسد این بی احتیاطی مسوولان پرسپولیس در مذاکره و انتشار عکس ها به قیمت پایان دوران حضورشان در تیم قرمز پوش تمام شود.

به گزارش عصر ایران، «عامل موسادواسطه برگزاری بازی پرسپولیس و رئال» این تیتر روزنامه خبرورزشی مورخ 19/7/93 است؛ یک روز بعد ازانتشار گزارش تصویری دیدار حمیدرضا سیاسی و فلورنتیو پرز در مادرید.سایت باشگاه پرسپولیس روزجمعه عکس هایی از دیدار رییس هیات مدیره و مدیرباشگاه رئال مادرید را منتشر کردکه دربین این عکس ها حضور یک ایرانی جنجال ساز شد. امیرحسین جهانشاهی؛فردی که مالک تلویزیون رها و جریان موج سبز نامیده می شود .

خبرگزاری مهر در تاریخ 1یهمن 1392 یک بار گزارش کاملی از واسه گری جهانشاهی برای بازی رئال پرسپولیس خبر داده بود. درگزارش این خبرگزاری نوشته بود:«سرمایه گذار شبکه ماهواره ای فارسی زبان «رها»  از اپوزسیون فعال خارج از ایران بوده  و از جمله فعال ترین حامیان ضدانقلاب  بوده است. او که با مالک باشگاه رئال مادرید روابط خوبی دارد، به عنوان یک سرمایه گذار در کارهای بزرگ ساختمانی در پاریس، مادرید و بارسلونا شرکت کرده و سپس به عنوان یک سرمایه گذار عمده و موفق در شرکتهای متعدد و معتبر بین المللی در عرصه رسانه و ارتباطات از قبیل «بویگ» ، «لاگاردر»، «آواس» و «ویوندی یونیورسال» به فعالیت خود ادامه داده است.»

این گزارش و افشاگری های مشابه در مورد واسطه جنجالی بازی ، پرسپولیس و رئال مادرید را از هم دور کرد.با این همه برکناری رویانیان سبب شد که دوباره ماجرای مذاکره با رئال مادریدبه جریان بیافتدو این بار سیاسی به مادرید رفت وبا پرز دیدار کرد. تااینجای کار هرچند جهانشاهی در فیس بوک خود بارها مدعی شده بود که همه کاره دیدار پرسپولیس و رئال است اما هیچ گاه عکس العملی منفی برای این بازی وجود نداشت. با این حال انتشار گزارش تصویری از دیدار سیاسی همه چیز را بحرانی کرد.

عکس های منتشر شده از این دیدار روی وب سایت باشگاه پرسپولیس ثابت می کنند که امیرحسین جهانشاهی در دیدار حضور داشته . البته که حمید رضا سیاسی در گفت و گو با مهر مدعی شده که از سوابق جهانشاهی بی خبر است:«عوامل موساد که برچسب ندارند ما بتوانیم آنها را تشخیص بدهیم. جهانشاهی دوستی نزدیکی با پرز مالک باشگاه رئال مادرید دارد و حتی در جلسه ما با باشگاه رئال خطاب به پرز گفت که خواهش می کنم هر چه هموطنانم می خواهند برایشان فراهم کن.»

چندساعت پس از انتشار عکس ها در رسانه های مختلف نوباوه ،عضو کمیته فرهنگی مجلس بیانیه ای صادر کرد و از وزیر خواست که در این مورد توضیح بدهد. سایت پرسپولیس عکس ها را از روی خروجی اش برداشت و هرگونه رابطه در این بین را تکذیب کرد. اما به نظر می رسد این بی احتیاطی مسوولان پرسپولیس در مذاکره و انتشار عکس ها به قیمت پایان دوران حضورشان در تیم قرمز پوش تمام شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )