مربی پرتغالی چلسی اذعان کرد که جایگزینی کورتووا با چک نشان دهنده ی قدرت و پتانسیل بالای نیمکت ذخیره ی چلسی است.

نت شهر: خوزه مورینیو همچنین می گوید که چلسی تنها تیم در لیگ جزیره است که می تواند با هر شرایطی سازگار شود.
در بازی چلسی مقابل آرسنال، پس از مصدومیت سر کورتووا، چلسی پیتر چک کارکشته را جایگزین این دروازه بان نمود که نشان دهنده ی قدرتمندی نیمکت ذخیره ی این تیم است.

مورینیو اظهار کرد که وجود چک نشان دهنده ی گزینه های متعدد و در عین حال قدرتمندی است که در نیمکت این تیم نشسته اند. به عقیده ی او چلسی می تواند با توجه به شرایط و نیاز تیم، بازیکنان مختلفی را بدون اینکه صدمه ای به تیم برسد، وارد زمین نماید.

مربی پرتغالی در مصاحبه با خبرنگاران می گوید: "تنها چلسی می تواند یک دروازه بان را از دست بدهد اما پریشان نشود. تنها نگرانی ما به هنگام مصدومیت کورتووا به دلیل جراحت سر او بود و نه چیز دیگر. هنگامی که نیاز به تعویض او بود، به راحتی چک را وارد زمین کردیم و هیچیک از ما کوچکترین ترسی نداشتیم چراکه می دانیم چک همیشه هوای تیم را خواهد داشت."

مورینیو در ادامه می گوید: "پیتر بسیار سرسخت، با اعتماد به نفس و مستحکم است و به همین دلیل تیم ما هیچ نگرانی ندارد. در حال حاضر چلسی می تواند با هر شرایطی سازگاری داشته باشد. هرچه در بازی پیش آید، ما برای آن آماده ایم. ما از آن تیم هایی نیستیم که تنها با یک سبک بازی کرده و به یک روش فکر می کنند. هنگامی که رقیب توپ را در اختیار داشته باشد، ما با خیال آسوده بازی می کنیم، هنگامی که نوبت به ما می رسد، با اعتماد به نفس بازی می کنیم، به هنگام ضد حمله نیز بسیار راحت بازی می کنیم. در حال حاضر چلسی در بهترین شرایط قرار دارد و من بسیار خوشحالم."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )