مرد افسانه ای دانمارک معتقد است که آنچلوتی با خرید های خوبی که انجام داده است مدعی اصلی قهرمانی در  لیگ قهرمانان اروپا است.

نت شهر: پیتر اشمایکل دروازه بان افسانه ای منچستر یونایتد معتقد است رئال مادرید بخت اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

کارلو آنچلوتی توانست با رئال مادرید در فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا در فینال حاضر شود و با شکست چهار بر یک اتلتیکو مادرید بهقهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند.

از سال 1992-1993 که لیگ قهرمانان اروپا تشکیل شده است هیچ تیمی هنوز نتوانسته است قهرمانی خود در این رقابت ها را حفظ کند اما دروازه بان سابق دانمارک معتقد است تیم فوتبال رئال مادرید می تواند از عنوان قهرمانی خود در این فصل نیز دفاع کند.

پیتر اشمایکل گفت:" رئال مادرید می تواند اولین تیمی باشد که از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و دوبار پیاپی قهرمان شود.

رئالی ها در فرم ایده آل هستند، نگاه کنید رونالدو در شرایط آرمانی خود قرار دارد و مادریدی ها نیز توانستند با جیمز رودریگز و تونی کروز قرارداد امضا کنند و این دو بازیکن را به خدمت بگیرند."

پیتر اشمایکل معتقد است که فوتبال امروز دنیا روی ستارگان می چرخد مانند رونالدو در رئال و مسی در بارسلونا و این باعث شده سبک بازی ها تغییر کند.

اشمایکل افزود:" فوتبال تغییر کرده است، در فوتبال امروزی ستاره ها سرنوشت بازی را مشخص می کنند مانند لیونل مسی در بارسلونا و کریستیانو رونالدو در رئال مادرید که نقش بسزایی در تیم خود دارند و از اهمیت بالایی برای باشگاه های خود برخوردارند.

به فوتبال ایتالیا نگاه کنید، مردم می گویند نبض بازی در دست آندره پیرلو است و او است که می تواند نبض بازی را عوض کند ولی این یک توهم است.

پیرلو یک بازیکن فوقالعاده است اما بر بازی تسلط ندارد و نمیتواند نبض بازی را در دست بگیرد."

پیتر اشمایکل همچنین مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ را نیز به عنوان بهترین دروازه بان حال حاضر دنیا دانست.

اشمایکل افزود:" نویر بهترین دروازه بان دنیاست او می تواند الگوی خوبی برای جوانان باشد او همه چیز مورد نیاز را در درون دروازه دارد."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

 

 

 

 

 

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )