ستاره ی برزیلی همچنین امیدوار است که در بازی تیم های برزیل و آرژانتین، مسی بتواند گل های بسیاری به ثمر برساند اما تنها به این شرط که در آخر برزیل پیروز میدان باشد! نت شهر: مهاجم بارسلونا می گوید که هماهنگی و ارتباط بین او و مسی، روز به روز بهتر می شود. پس از مشکلات ابتدایی نیمار به هنگام ورود به بارسلونا و هماهنگی با سیستم مارتیتو (بلوگرانا)، نیمار توانسته آغاز فصل 2014-15 را بسیار خوب شروع نماید به طوریکه در شش بازی لالیگا، توانسته 7 گل به ثمر برساند.

این ستاره ی برزیلی می گوید که هماهنگی او با مسی در زمین، با گذشت زمان بسیار بهتر شده و معتقد است که در آینده نیز این ارتباط کامل تر خواهد شد و این دو به زوج موفق بارسا تبدیل خواهند شد.

نیمار در بازی روز شنبه (برزیل در برابر آرژانتین) قرار است که در مقابل هم تیمی آرژانتینی خود بازی کند. نیمار 22 ساله گفته که خوشحال می شود کاپیتان آرژانتینی بتواند گل های متعددی را وارد دروازه ی برزیل کند اما تنها با این شرط که برزیل در آخر پیروز شود.

نیمار می گوید: "ما هر روز که با یکدیگر تمرین می کنیم، شوخی های دوستانه ای در این رابطه داریم و من گفته ام که او می تواند در آن بازی 2 یا 3 گل نیز بزند اما ما پیروز خواهیم شد."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

ستاره ی برزیلی همچنین امیدوار است که در بازی تیم های برزیل و آرژانتین، مسی بتواند گل های بسیاری به ثمر برساند اما تنها به این شرط که در آخر برزیل پیروز میدان باشد!

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )