اچ تی سی وان M8 گوشی بسیار خوبی است. در حقیقت این گوشی به حدی قدرتمند و به صرفه است که به هنگام عرضه، در اکثر نقد و بررسی ها توانست در مقایسه با دیگر رقبای خود، رتبه ی اول را کسب نماید. اما موضوعی که کاربران این گوشی را از همان ابتدا آزار می داد، دوربین نسبتاً ضعیف 4 مگاپیکسلی آن بود. با وجود اینکه اچ تی سی ادعا می کند که تکنولوژی Ultra Pixel به کار گرفته شده در M8 می تواند مگاپیکسل های کم آن را جبران نماید، اما در عمل اینچنین نبود. به هر حال این کمپانی پس از بازخورد منفی دوربین این گوشی تصمیم گرفته که مدل مشابه ای اما با دوربین متفاوت عرضه نماید و بنابر آخرین اخبار، این گوشی به طور رسمی در بازارهای چین منتشر شده است.

نت شهر: اگر بخواهیم دو گوشی One M8 و One M8 Eye را با یکدیگر مقایسه نماییم، تفاوت های چندانی پیدا نخواهیم کرد. به نوعی، "هیچ" تفاوتی نخواهیم یافت به جز آنکه دوربین 4 مگاپیکسلی Ultra Pixel با دوربین 13 مگاپیکسلی (بدون تکنولوژی الترا پیکسل) تعویض شده است. می توان گفت که M8 Eye نسخه ی متالیک و نامقاوم در برابر آب (!) Butterfly 2 است.

نسخه ی جدید M8 از همان نرم افزار Eye Experience که با گوشی Desire Eye معرفی شد، استفاده می کند. Desire Eye نیز از دوربینی مشابه با M8 Eye استفاده می کند که دوربینی 13 مگاپیکسلی بدون تکنولوژی Ultra Pixel است.

البته اچ تی سی اعلام کرده که تکنولوژی Ultra Pixel خود را کنار نگذاشته است و تنها می خواهد مدل های متفاوتی را در اختیار خریداران قرار دهد پس به احتمال زیاد در گوشی های آینده ی این کمپانی، مجدداً شاهد دوربین های Ultra Pixel خواهیم بود.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )