فرمانده انتظامی سراوان گفت: ۱۴ نفر که به نوعی با این جنایت تروریستی سراوان مرتبط بودند، دستگیر و انتقام خون پاک ماموران انتظامی که به شهادت رسیدند را خواهیم گرفت.

نت شهر:به گزارش خبرگزاری تسنیم از سراوان، محسن داوودی امروز در بین صلاتین نماز جمعه سراوان هفته نیروی انتظامی که مقارن با عید سعید غدیرخم شده است را گرامی داشت و اظهار کرد: پلیس 110 برای آسایش و امنیت شهروندان، برای تسریع در کار مردم و فوریت‌ها و اینکه وقفه‌ای در کار ایجاد نشود و فورا به مردم رسیدگی کند، ایجاد شده است.

وی افزود: اما افرادی مزدور مانند خفاش کمین کرده و ناجوانمردانه فرزندانمان را شهید و مثل دزد فرار کردند و با ابزارهای مجازی خواستند عرض اندام کنند.

فرمانده انتظامی سراوان بیان کرد: نیروی انتظامی منطقه با شدت به ماموریت‌های خود ادامه خواهد داد و حدود 25 ماموریت مهم همیشه در دستور کار پلیس برای خدمت به مردم قرار دارد.
داوودی تصریح کرد: 14 نفر که به نوعی با این جنایت تروریستی سراوان مرتبط بودند دستگیر و انشاالله انتقام خون پاک این عزیزان را خواهیم گرفت.

وی عنوان کرد: در سه عملیات پلیس شهرستان سراوان، سه نفر سارق مسلح را که در حاشیه شهر کمین می‌کردند شناسایی و دستگیر کرده‌ایم و با ایجاد دو محور کمربندی از این پس به سوختکش‌ها اجازه ورود به داخل شهر را نمی‌دهیم.

فرمانده انتظامی سراوان با اشاره به اقدامات و عملکرد این فرماندهی گفت: 850 میلیون پایه دوربین‌ در منطقه در بعضی از چهارراه‌ها هزینه و نصب شده برای اینکه کنترل حضور فیزیکی پلیس کمتر باشد.

داوودی افزود: در یکسال گذشته، 28 عملیات درگیری مسلحانه داشته‌ایم که هیچ تلفاتی نداشته و موفق به کشف 14 تن مواد مخدر شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین حدود 8 الی 10 کشته در صحنه درگیری از آنها گرفته‌ایم، 700 هزار لیتر سوخت قاچاق و تعداد 10 هزار و 300 نفر دستگیری افغان و متجاوز مرزی داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی سراوان بیان کرد: تعداد 92 قبضه اسلحه و مقدار قابل توجعی مهمات کشف و ضبط شده و وجود سلاح‌های غیر مجاز در منطقه زیاد شده است که در این زمینه برنامه و طرح‌هایی در دست اقدام است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )