تروریست های داعش روز جمعه، منطقه امنیتی واقع در مرکز کوبانی از جمله ساختمان شورای شهر، پایگاه اصلی پلیس، ساختمان های امنیتی و زندان و مقر احزاب کرد را اشغال کردند.

نت شهر: به گزارش مشرق، عناصر گروه تروریستی داعش روز جمعه همزمان با پیشروی در شهر کوبانی در مرز سوریه با ترکیه و اشغال بخش هایی از آن، اقدام به حمله انتحاری نزدیک مسجد 'الکبیر' در مرکز این شهر کردند.

شبکه خبری 'اسکای نیوز' که خبر فوق را اعلام کرد، جزییات بیشتری در باره این حمله تروریستی و تلفات نیروهای کرد و غیرنظامیان کوبانی منتشر نکرد.

همچنین 'ادریس نعسان' مسئول روابط خارجی کوبانی به شبکه اسکای نیوز گفت، علت تسلط نیروهای این گروه تروریستی بر مرکز کوبانی، کمک برخی کشورهای همسایه به آنان بوده است.

همین منبع از کشته شدن 125 تن از شبه نظامیان کرد مدافع کوبانی در حمله غافلگیرانه تروریست های داعش و اسیر شدن 12 تن دیگر از آنان خبر داد.

بر اساس این گزارش، حدود 40 درصد از کوبانی اشغال شده و نیروهای داعش به رغم حملات هوایی ائتلاف آمریکایی در حال پیشروی در این شهر هستند و به فاصله حدود یک کیلومتری مرز ترکیه رسیده اند.

تهاجم عناصر گروه تروریستی داعش که از حدود 3 هفته پیش به کوبانی آغاز شده است، به رغم حملات هوایی ادعایی آمریکا و هم پیمانانش، همچنان ادامه دارد.

منبع درآمد جدید داعش در نینوا !
داعش، کسر کردن زکات از حقوق کارمندان در نینوا را آغاز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یک منبع محلی در استان نینوا فاش کرد که گروه تروریستی داعش، از حقوق کارمندان مبالغی را تحت عنوان زکات، کسر می‌کند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود،گفت: داعش از حقوق هر کارمند، مبلغ 15 هزار دینار کسر می کند.

در پی پیشروی نیروهای ارتش عراق و پیشمرگه و نیروهای داوطلب عشایر، به سمت الانبار و آزاد کردن منطقه مرزی ربیعه و دیگر مناطق مهم، راه های ارتباطی داعش با حامیان مالی این سازمان تروریستی محدود شده است؛ و داعش، برای تامین نیازهای مالی خود به شیوه های مختلفی روی آورد که کسرِ مستقیمِ مبالغی از حقوق کارمندان، آخرین شیوه در این راستا به شمار می رود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )