یک زن سعودی دوستدار فوتبال که تیم مورد علاقه خود را تشویق می‌کرد، خشم مردان این کشور را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.

نت شهر:به گزارش بی بی سی، تیم این زن در آن مسابقه شکست خورد و شاید به همین خاطر او، ناراضی و سرخورده بود، باشگاه الهلال عربستان در چهارچوب قهرمانی باشگاههای آسیا با نتیجه دو بر یک از باشگاه اماراتی العین شکست خورد.

فیلم یک قسمت از این مسابقه ۴۰۰ هزار بار روی یوتیوپ مشاهده شده است. اما دلیل اظهارنظرهای تند و خشمگینانه طرفداران الهلال خطای خطرناک حریف روی یکی از بازیکنان این تیم نبود.

به دنبال این خطا، دوربین روی یک هوادار خشمگین تیم الهلال تمرکز کرد که یک زن کاملا پوشیده در عبا و نقاب سیاه بود.در عربستان سعودی زنان حق ورود به استادیوم و تماشای مسابقات فوتبال را ندارند. اما چون این مسابقه در امارات برگزار می شد او همراه تعداد دیگری از زنان توانسته بودند به استادیوم بروند و تیم خود را تشویق کنند.

بیش از ۹۰۰ نفر در مورد این فیلم اظهار نظر کرده که اکثر آنها مردان بسیار خشمگین هستند که از این زن و دوستانش به خاطر ورود به یک استادیوم پر از مرد به شدت انتقاد کرده اند.

یکی از این مردها نوشته:"زنان که به فوتبال علاقه ای ندارند پس چرا برای تماشای مسابقه به استادیوم می روند؟" مرد دیگری نوشته است:"مگر این زن مرد ندارد؟ جای او در خانه است."

گزارش روزنامه های عربستان سعودی حاکی از آن است که دولت قصد دارد در استادیوم ها قسمت جداگانه ای برای زنان بسازد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )