اشرار مسلح روز گذشته، چهارشنبه، سه تن از ماموران نیروی انتظامی را با ایجاد کمین در شهر سراوان مورد هدف گلوله قرار داده و به شهادت رساندند.

نت شهر: اشرار مسلح در شهرستان سراوان عصر چهارشنبه طی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ از ماموران انتظامی درخواست کمک کردند که در این رابطه سه تن از پرسنل انتظامی برای رسیدگی به این موضوع به ماموریت اعزام شدند.

اشرار مسلح که پیش از این نقشه قتل ماموران را طراحی کرده بودند با رسیدن ماموران انتظامی در صحنه در اقدامی جنایتکارانه این سه مامور را به شهادت رساندند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در همین رابطه ضمن تأیید خبر شهادت مأموران نیروی انتظامی به خبرنگار مهر گفت: اشرار مسلح در تماس با پلیس ۱۱۰ ماموران انتظامی را به محل مورد نظر خود هدایت کرده و در کمین و عملیات کور آنان را به شهادت رساندند.

سردار حسین رحیمی اظهار داشت: متاسفانه در این اقدام ناجوانمردانه سه نفر از ماموران انتظامی که برای انجام وظیفه و با اندیشه کمک به شهروندان به ماموریت درون شهری رفته بودند به وسیله اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

در این عملیات تروریستی که روز گذشته در شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان رخ داد ستوان سوم آیت‌الله خانعلی پور، گروهبان یکم مرتضی مالکی و سرباز وظیفه محمدرضا نظریانی به شهادت رسیدند.

منبع: مهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )