محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس تهران اردوی کیش این تیم را سازنده و موثر دانست.

به گزارش نت شهر و به نقل از ورزش سه، در پی شکست تیم پرسپولیس برابر سپاهان و حواشی اخیر پیرامون این تیم مسولان باشگاه با برپایی اردویی در کیش به ساماندهی این تیم پرداختند در همین راستا کاپیتان این تیم گفت: " خدا را شکر اردوی خوبی داریم اگرچه هوای اینجا گرم و رطوبتش بسیار بالاست اما با نظر کادرفنی، روزی سه جلسه تمرین می‌ کنیم. ما امروز 3 نوبت تمرین داشتیم 7:30 و 10:30 صبح و یک جلسه هم بعدازظهر تمرین می‌ کنیم. به هر حال فشار تمرینات بالاست و من مطمئنم با تدبیر کادرفنی تیم آماده ای روانه مسابقات می‌ شود. بازی با راه‌آهن که کنسل شد، به هر حال من فکر می‌ کنم با توجه به بازی حذفی که بلافاصله بعد اردو باید انجام بدهیم و فشار سنگین تمرینات، بعید است بازی تدارکاتی انجام بدهیم."

او پیرامون بازگشت رضا حقیقی و میثم حسینی افزود: "به هر حال وظیفه من به عنوان کاپیتان و بزرگترهایی تیم مثل هادی نوروزی، رضا نورمحمدی و محسن بنگر این است که هر چه در توان داریم بگذاریم تا حاشیه ها به حداقل برسد. به هر حال من همراه بقیه بچه ها با کادرفنی صحبت کردیم و حالا هم خوشحالیم که هم به رضا به تمرینات برگشته و هم میثم. امیدوارم از این به بعد شاهد چنین حاشیه هایی در تیم نباشیم."

کاپتان پرسپولیس در پایان گفت: "بچه ها اینجا هم قسم و هم دل شده اند تا در ادامه لیگ حضور قدرتمندی داشته باشیم و هودارانمان را خوشحال کنیم. اگرچه اینجا فشار تمرینات خیلی بالاست اما فقط به امید پیروزی های پرسپولیس و شادی هواداران تمرینات را پشت سر می‌ گذاریم. من مطمئنم در برگشت از این اردو با همت بچه ها و درایت کادرفنی حضور پرقدرتی در ادامه لیگ و جام حذفی خواهیم داشت."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )