پائولو مالدینی معتقد است میلان باید برای ادامه رقابت های سری آ هدف داشته باشد.

به گزارش نت شهر و به نقل از طرفداری، تیم فوتبال میلان ایتالیا که چند فصلی است که نمیتواند نتیجه خوبی را کسب کند، در این فصل با سرمربیگری پیپو اینزاگی و همینطور بازیکنان جوان و با انگیزه کم کم در حال احیا دوباره می باشد.

کاپیتان و مدافع اسبق این تیم پائولو مالدینی در گزارشی گفته است: "اتفاقات بسیاری رخ داده است. این میلان، گروه جدیدی تحت هدایت مربی ای جدید است. واقعیت این است که آنها هنوز از اهداف فصل شان مطمئن نیستند. مسلما این هدف، اسکودتو نمی تواند باشد، ولی من مطمئن ام آنها می توانند وارد رقابت برای کسب لیگ قهرمانان شوند.

"تفاوت این تیم و میلان دوره من، زمان متفاوت و سرمایه گذاری های مختلف است که در نهایت سبب کسب نتایج متفاوت هم می شود. این معادله هیچ گاه اشتباه نیست. بدون پول، مدیریت پیچیده می شود. حرکات صورت گرفته در بازار نشان می دهد که تیم تا حدی برنامه داشته است. آنها باید هدف داشته باشند و اگر آن برنده شدن است، اقدامات کافی صورت نگرفته است. این تیم برای قهرمانی بسته نشده است."

با تمام این ها، مدافع چپ/ وسط سابق، از هم تیمی سابقش در قامت سرمربی میلان، حمایت می کند: "اگر او به اینجا رسیده است، نشان می دهد که شایسته آن بوده است. دستیار بودن هم لازم نبوده است. هم تیمی های بسیاری داشته ام که همان موقع شبیه سرمربیان رفتار می کردند. پیپو هم یکی از آنها بود که امیدوار بودم به اینجا برسد."

مالدینی در مورد ترک سن سیرو از سوی ماریو بالوتلی هم گفته است: "زندگی او در دستان خودش قرار دارد، ولی نمی توان ادعا کرد او هنوز به رشد کامل رسیده است."

شایعات بسیاری در مورد بازگشت کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا به میلان و یکی از پست های مدیریتی آن به گوش رسیده، ولی مدتی است خبری از آنها نیست: "تماس هایی وجود داشت، ولی بعد از آن، خبری نشد. اگر آنها دوباره اقدام کنند، مذاکره خواهم کرد، ولی خودم به دنبالشان نخواهم رفت. جایی هم نوشته نشده که باید در میلان کار کنم. اگر بشود که فوق العاده خواهد بود، ولی اگر نشد، مجبور نیستم برگردم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )