مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با ایستادن شاخص ذرات معلق کمتر از دو نیم میکرون روی عدد 139 در شرایط ناسالم قرار گرفت.

نت شهر: دکتر وحید حسینی افزود: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه­های سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده منواکسیدکربن نسبت به روز گذشته درهمین ساعت کاسته و بر میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از ده میکرون و ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون افزوده شده است.

به گفته وی، به این ترتیب میانگین غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 10 میکرون و ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون فراتر از حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در حال حاضر در  شرایط ناسالم برای گروههای حساس است.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اظهار داشت:  ایستگاههای شادآباد ، مسعودیه و فتح به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ده میکرون و ایستگاههای شهرداری منطقه 4 ، شهرداری منطقه 11 ، شهرداری منطقه 16 ، شهرداری منطقه 19 و پارک شکوفه به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دوونیم میکرون در شرایط ناسالم قرار دارند.

حسینی تصریح کرد: همچنین ایستگاه دانشگاه صنعتی شریف به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط بسیار ناسالم قرار دارد.

وی افزود: پیش بینی سازمان هواشناسی حاکی از آسمانی نیمه ابری در بعضی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد است. به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا تا ساعات ظهر در شرایط ناسالم برای گروههای حساس باقی بماند.

منبع: مهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )