ثانیه ها، دقیقه ها، سال های عمر شما در حال گذشتن هستند. یادش بخیر چند روز پیش که بازی های جام جهانی، جشن های مربوط به بازی های المپیک و فوتبالی که برد و باختش همه ما رو ناراحت یا شاد کرد. زمان می گذرد و ما در حال رد شدن از این همه خوشی، افسوس و در حال گذر از جوانی خودمان هستیم و این که دیگر نمی توانیم به گذشته برگردیم. ایام با بی رحمی تمام در حال عبور هستند.

نت شهر: سایت You’re Getting old سایتی است که شما می توانید با وارد کردن روز، ماه و سال تاریخ تولد خود به نتایج جالبی برسید. حال بعضی می گویند عمر شما ربطی به سال تولد ندارد و این سایت با قدرت در جواب به این سوال می گوید: "تنها از روی تاریخ تولدتان می توان به اطلاعاتی دست یافت که حتی فکرش را هم نمی کردید که این اطلاعات وجود داشته باشند."

این سایت تمام دم و بازدم تنفس، تعداد تبش های قلبتان، اتفاقاتی که در بدو ورود به زندگی در دنیای اطرافتان رخ داده و رویدادهایی که در حال حاضر برایتان پیش آمده است را به شما خواهد گفت.

آدرس کامل این سایت: you.regettingold.com

نگاه کردن به این آمار و اطلاعات می تواند نتیجه ای متفاوت برای هر شخص داشته باشد. برخی نا امید می شوند و برخی انرژی می گیرند. به هر حال، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که با زندگیتان چه خواهید کرد و این سایت، تنها بخشی از اطلاعاتی که شاید تاکنون به آن بی توجه بوده اید را به شما خواهد گفت. "صرفاً جهت اطلاع!"

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )