تیم آرسنال با شکست 2 بر 0 یکشنبه شب در مقابل چلسی 9 امتیاز از این تیم و صدر جدول عقب افتاده است.

 

نت شهر: جک ویلشیر گفت: آرسنال برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز دارد تا قدرت خود را در خط حمله و ضربات نهایی افزایش دهد.

تیم آرسنال با شکست 2 بر 0 یکشنبه شب در مقابل چلسی 9 امتیاز از این تیم و صدر جدول عقب افتاده است و به دلیل بی دقتی در ضربات نهایی و از دست دادن موقعیت های بسیار باعث نارضایتی آرسن ونگر مربی این تیم شده است.
هافبک تیم ملی انگلستان گفت: "وقتی در سطح حرفه هستید و با تیم بزرگی بازی می کنید در زمانی که بازی را تحت کنترل دارید باید به برتری برسید. ما چندین شانس نصفه و نیمه ایجاد کردیم که متاسفانه به برتری نرسیدیم. "
"شما در طول بازی به ندرت شاهد حرکت های فابرگاس و کاستا بودید اما، ناگهان ارسال 50 متری فابرگاس دقیقا بر روی پای کاستا می نشیند و او به بهترین نحو کار را تمام می کند و بازی تمام می شود."
"ما خوب بازی کردیم اما، در این سطح وقتی با تیم های برتر بالای جدول بازی می کنید باید از فرصت ها به سود خود استفاده کنید در غیر این صورت مجازات خواهید شد و امتیازات را از دست خواهید داد."
دروازبان آرسنال شزنی دلیلی نمی بیند که در بازی آینده آرسنال مقابل هال سیتی در 18 اکتبر آرسنال نتواند از آن چالش با سربلندی بیرون آید.
او گفت: "این ضعفی که دامن گیر تیم شده برطرف خواهد شد و دوباره محکم به بازی های آینده برخواهیم گشت من معتقدم بعد از این وقفه بین المللی ما می توانیم امتیازات بیشتری کسب کنیم."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )