درگیری‌های احمدرضا عابدزاده در جریان مسابقه استقلال خوزستان - راه‌آهن یکی از سوژه‌های برنامه نود بود.

نت شهر : به گزارش خبرآنلاین؛ عادل فردوسی‌پور در مورد درگیری‌های عابدزاده در جریان مسابقه استقلال خوزستان - راه‌آهن با سرپرستان دو تیم تماس گرفت تا از زبان آن‌ها دلیل این درگیری را بشنود. بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان گفت: «در رسانه‌ها صحبت از بی حرمتی به اسطوره فوتبال ایران کرده اند. اگر عابدزاده اسطوره است باید اخلاق و کردار خودش را نشان می‌داد. تعجب می‌کنم که می‌گویند چطور کولی بالی به عابدزاده توهین کرده. استیلی کجا بود؟ محمد غلامین از پشت روی او تکل زده. چطور ممکن است کولی بالی توهین کرده باشد؟»

بهنام ابوالقاسمپور سرپرست باشگاه راه‌آهن هم گفت: «با توجه به اتفاقاتی که در بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس افتاد و ویسی اعتراض کرد به داوری‌ها، این انتظار می‌رفت که چنین اتفاقی بیفتد. من با حسن‌زاده تماس گرفتم و گفتم که در سایت‌ها زده‌اند ویسی محروم است. او گفت که این ابلاغ را فرستاده‌ام و این ابلاغ خواهد شد. با آقای آیت‌اللهی تماس گرفتم و گفت من پشت فرمان هستم و بعدا تماس بگیر. دوباره تماس گرفتم و گفت که این محرومیت‌ها برای من نیامده است.»

سپس روشنایی گفت: «آقای ابوالقاسمپور می‌گوید قرار بود فدراسیون این حکم را به باشگاه راه‌آهن ابلاغ کند. محرومیت ویسی باید به ما ابلاغ شود. باشگاه راه‌آهن کاره‌ای نیست که به آن‌ها ابلاغ شود. اسطوره دارد انواع و اقسام توهین را به جمعیت حاضر در ورزشگاه می‌کند.»

عادل فردوسی‌پور هم گفت: «کولی بالی شروع کننده این دعوا نبود. قبل از اینکه عابدزاده به سمت او برود، کولی بالی کاری به عابدزاده نداشت.» بعد از حرف‌های عادل، سرپرست راه‌آهن هم این قضیه که یکی از اعضای استقلال خوزستان جلوی دهان کولی بالی را گرفته تا فحش بدهد، انکار می‌کرد. عادل هم در همین لحظه شاکی شد و گفت: «نه مثل باشگاه راه‌آهن همه چیز را بیندازید گردن این بنده خدا، نه اینکه کولی بالی را تطهیر کنید.» سرپرست استقلال خوزستان در روز درگیری گفته بود که کولی بالی فارسی و انگلیسی بلد نیست و برای اینکه غذای مورد علاقه اش را بگوید، تصویر آن را می‌کشد! عادل هم به او گفت: «کولی بالی وقتی قرمه سبزی می‌خواهد، آن را چطوری می‌کشد؟» بهنام ابوالقاسمپور هم گفت: «کشیدن تصویر سالاد اندونزی هم سخت است!» در بخش پایانی این بحث هم عادل فردوسی‌پور در تشریح حرکات احمدرضا عابدزاده گفت: «عابدزاده به اندازه‌ای عصبانی بود که می‌توانست بوکسور قزاقستانی که قهرمان بازی‌های آسیایی شد را هم بزند.»

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )