نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به مذاکرات کاملا خوشبین هستم گفت: فکر می‌کنم مذاکرات این دوره نتایج بیشتری را نسبت به مذاکرات قبلی داشته باشد زیرا اساس طرفین به تداوم مذاکرات تا دستیابی به نتایج است.

نت شهر: جواد جهانگیرزاده در پاسخ به این سوال که آیا شما هم معتقد هستید مذاکرات به بن بست خورده است؟ بیان کرد: به هیچ عنوان موافق این نیستم که مذاکرات به بن بست خورده است. به مذاکرات این دوره کاملا خوشبین هستم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه ارزیابی‌تان از صحبت چندی پیش آیت‌الله هاشمی که گفتند تندروها فضای همکاری را قبل از مذاکرات آلوده کرده‌اند، چیست ادامه داد: مذاکرات روند خودش را طی خواهد کرد و امکان وصول به نتیجه هم بیشتر متصور است اگرچه آقای کامرون به مذاکرات هم آسیب می‌زند اما روند رسیدن به تفاهم را تسریع می‌بخشد و احتمال اینکه در مذاکرات آتی نتایج مطلوب‌تری حاصل شود بالاتر است.

عضو کمیسیون امنیت مجلس افزود: به مذاکرات خوشبینم و فکر می‌کنم نتایج آن بیشتر از دوره های قبل باشد زیرا اساسا طرفین به تداوم و به نتیجه رسیدن مذاکرات نیازمندند و این فقط نیاز ایران نیست بلکه نیاز طرفین فضای صلح جهانی است. اینکه مجموعه مذاکرات و چارچوب تفاهم ها و سطح تفاهمات در چه حد و سطحی باشد و اینکه چقدر سطح مطالبات طرفین برآورده شود خیلی قابل پیش بینی نیست.

نماینده ارومیه خاطرنشان کرد: اینکه در همین دو سه هفته آینده مذاکرات بتواند نتایج مطلوب‌تری را نسبت به گذشته داشته باشد بیشتر متصور است و این فضا کاملا احساس می‌شود.

منبع: ایلنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷
۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷
رای نهایی دادگاه بانک سرمایه | رای دادگاه بانک سرمایه چه شد | آخری اخبار از رای دادگاه بانک سرمایه
رای نهایی دادگاه بانک سرمایه | رای دادگاه بانک سرمایه چه شد | آخری اخبار از رای دادگاه بانک سرمایه
آیت الله جنتی: باید دست رهبری را بابت انتصاب رئیسی بوسید
آیت الله جنتی: باید دست رهبری را بابت انتصاب رئیسی بوسید
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )