لوئیس فن خال پس از پیروزی در برابر اورتون از دخیا و فالکائو تمجید کرد.

به گزارش نت شهر و به نقل از طرفداری، روز گذشته دو تیم منچستر یونایتد و اورتون در زقابت های لیگ جزیره به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم منچستر توانست در برابر اورتون به برتری دو بر یک دست پیدا کند.

پس از این دیدار لوئیس انریکه در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد و گفت: "مانند بازی مقابل وستهام نیمه اول بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. موقعیت های گلزنی زیادی خلق کردیم ولی تنها یکی از آن ها تبدیل به گل شد. پس از آن نیز یک پنالتی تقدیم حریف خود کردیم. اورتون تا آن زمان که واپسین دقایق نیمه اول بود، هیچ موقعیتی نداشت اما خوشبختانه دخیا پنالتی را مهار کرد.

پس از آن فکر می کردیم نیمه دوم آسانی را مقابل اورتون سپری کنیم. آن ها می خواستند مساوی کنند و ما تنها باید توپ را نگه می داشتیم. ولی نتوانستیم این کار را انجام دهیم. تعویض هایی انجام دادم تا اوضاع بهتر شود ولی جواب ندادند زیرا در 15 دقیقه پایانی آن ها 3 موقعیت خیلی خوب بدست آوردند.

دخیا امروز فوق العاده بود. وقتی دو یا سه بازیکن مقابل شما قرار دارد ، به عنوان دروازه بان دید خوبی ندارید. وقتی از پشت محوطه شوت می زنند شما آخرین نفری هستید که آن را می بینید، ولی واکنش های او عالی بودند."

هنگامی که از او سوال شد که آیا فالکائو این گل را نیاز داشت یا خیر، فن خال پاسخ داد: "بله، او به این گل نیاز داشت. من با او صحبت کردم و او به من گفت فشار زیادی برای گل زدن روی او وجود دارد. او بازیکنی است که در هر بازی گل می زند ولی اکنون زمان زیادی برای گلزنی صبر کرده است. اکنون او گل زده و شرایط برای او پس از بازی های ملی بهتر خواهد شد."

مربی هلندی در مورد نمایش های خوب دی ماریا نیز به خبرنگاران گفت: "من در کنفرانس خبری نیز گفتم که او بازیکنی در خدمت تیم است، که یا موقعیت گل خلق می کند و یا گل می زند. همچنین ما دنبال توازن تیم بودیم زمانی که توپ را در اختیار نداریم. برای آن راه حلی پیدا می کنیم. او امروز عالی بود. آنخل می خواست به تیم در دفاع کمک کند تا در حمله و دفاع موثر باشد ولی توازن تیم ما در نیمه دوم باید بهتر شود.

وقتی توپ را در اختیار داریم باید آن را حفظ کنیم که نمی توانیم. همین عامل، دلیل بازی سخت ما در نیمه دوم است. بازی برای بازیکنان، تماشاگران، بازیکنان تعویضی، و همچنین مربی سخت می شود."

فن خال همچنین در مورد وضعیت مصدومیت شاو و تعویض او در نیمه دوم گفت: "او در زانو درد داشت و شاید مصدومیت قدیمی او باز می گشت و شاید شرایط برای او بدتر می شد بنابراین او را تعویض کردیم."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
موثر ترین حرکات ورزشی یوگا برای کاهش کمر درد
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
صبح ورزش کنیم یا عصر ؟ | ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )