تجارت انسان، منبع درآمد داعش!

نت شهر:گروهک تروریستی داعش در سطح گسترده اقدام به فروش زنان و کودکان ربوده‌شده می‌کند و بدین ترتیب تجارت انسان یکی از مهمترین منابع درآمد این گروهک به شمار می‌آید.
به گزارش العالم، فروش زنان و کودکان علاوه بر این که یکی از مهمترین منبع درآمد داعش است، عاملی برای اغوا و جذب عناصر جدید از نقاط مختلف جهان به این گروهک به شمار می آید؛ زیرا به محض ورود عناصر جدید، زنان به عنوان برده و اسیر در اختیار آنها قرار می گیرند.
از هفته ها پیش سخن از عملیات ربایش گسترده زنان از طائفه ایزدی در شمال عراق و نیز مسیحیان به میان می آید؛ روزنامه انگلیسی "تایمز" برای نخستین بار از بازار فروش انسان پرده برداشت که گروهک داعش در منطقه "القدس" در موصل عراق برپا کرده است؛ در آنجا زنان و کودکان در مقابل مبالغی فروخته می شوند که این امر یکی از منابع درآمد عناصر داعش به شمار می آید.
به گفته این روزنامه، بازار تجارت انسان نه فقط در موصل بلکه در شهر رقه نیز برپاست و در هر دو بازار زنان و کودکان از طایفه ایزدی و مسیحی به فروش می روند؛ اما حقیقت تکان دهنده ای که روزنامه تایمز برملا می کند، این است که قیمت هر کودک فقط 10 دلار است!
از طریق همین کودکان و زنان است که گروهک داعش بسیاری از جوانان در نقاط مختلف جهان را به سمت خود جذب می کند؛ زیرا به محض ورود این جوانان، زنان و کودکان در مقابل مبالغ مالی ناچیزی به آنها اهدا می شوند که این امر یکی از راه های دیگر حمایت و کمک به این گروهک به شمار می آید.


تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )