فاکتور نیم میلیاردی کاندیدای ریاست جمهوری برای بصیرت افزایی مردم! + سندما هیچ وقت چنین مبلغی نگرفته ایم، اگر اسنادی دارید، حتما این اسناد را منتشر کنید.

 

سایت روزنامه ایران نوشت:

زاکانی در نشست خبری روز یکشنبه خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که «گویا جنابعالی به عنوان صاحب امتیاز نشریه پنجره در سال‌های 90 و 91 مجموعاً بیش از یک میلیارد تومان از سازمان تبلیغات اسلامی پول گرفته‌اید که این جدا از کمک‌هایی است که از طرف ارشاد و سایر دستگاه‌ها به شما شده است، بفرمایید آیا همه این پول صرف مخارج نشریه شده و در این صورت چه فعالیت‌های فرهنگی‌ای با این پول در نشریه پنجره صورت گرفته است؟» گفت: ما هیچ وقت چنین مبلغی نگرفته ایم، اگر اسنادی دارید، حتما این اسناد را منتشر کنید.

خبرنگار شبکه ایران توانست به یکی از این اسناد دسترسی پیدا کند؛ سندی که نشان می دهد علیرضا زاکانی با یک قرارداد تک برگی، 5 میلیارد ریال پول از سازمان تبلیغات اسلامی فقط برای سال 1390 پول بگیرد. این قرارداد 25/3/1390 به امضای علیرضا زاکانی و سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی رسیده است.

این سند نشان می دهد که علیرضا زاکانی، با عنوان هفته نامه پنجره و تحت پوشش فعالیت فرهنگی با هدف بصیرت افزایی دینی و سیاسی (!) مبلغ مذکور را از سازمان تبلیغات اسلامی گرفته است.

گفته می شود سازمان تبلیغات اسلامی، علاوه بر زاکانی، خدماتی نیز به ائتلاف 2+1 از جمله محمد باقر قالیباف ارائه داده است.

sanad

تگ ها:
مطالب مرتبط
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
تبلیغات
loading...
نظرات