فاکتور نیم میلیاردی کاندیدای ریاست جمهوری برای بصیرت افزایی مردم! + سندما هیچ وقت چنین مبلغی نگرفته ایم، اگر اسنادی دارید، حتما این اسناد را منتشر کنید.

 

سایت روزنامه ایران نوشت:

زاکانی در نشست خبری روز یکشنبه خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که «گویا جنابعالی به عنوان صاحب امتیاز نشریه پنجره در سال‌های 90 و 91 مجموعاً بیش از یک میلیارد تومان از سازمان تبلیغات اسلامی پول گرفته‌اید که این جدا از کمک‌هایی است که از طرف ارشاد و سایر دستگاه‌ها به شما شده است، بفرمایید آیا همه این پول صرف مخارج نشریه شده و در این صورت چه فعالیت‌های فرهنگی‌ای با این پول در نشریه پنجره صورت گرفته است؟» گفت: ما هیچ وقت چنین مبلغی نگرفته ایم، اگر اسنادی دارید، حتما این اسناد را منتشر کنید.

خبرنگار شبکه ایران توانست به یکی از این اسناد دسترسی پیدا کند؛ سندی که نشان می دهد علیرضا زاکانی با یک قرارداد تک برگی، 5 میلیارد ریال پول از سازمان تبلیغات اسلامی فقط برای سال 1390 پول بگیرد. این قرارداد 25/3/1390 به امضای علیرضا زاکانی و سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی رسیده است.

این سند نشان می دهد که علیرضا زاکانی، با عنوان هفته نامه پنجره و تحت پوشش فعالیت فرهنگی با هدف بصیرت افزایی دینی و سیاسی (!) مبلغ مذکور را از سازمان تبلیغات اسلامی گرفته است.

گفته می شود سازمان تبلیغات اسلامی، علاوه بر زاکانی، خدماتی نیز به ائتلاف 2+1 از جمله محمد باقر قالیباف ارائه داده است.

sanad

تگ ها:
مطالب مرتبط
سخنان حجه الاسلام غرویان در مورد حجاب | قوانین مربوط به حجاب در اسلام
سخنان حجه الاسلام غرویان در مورد حجاب | قوانین مربوط به حجاب در اسلام
جزئیات درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی | درخواست گفت‌وگو ترامپ برای دیدار روحانی
جزئیات درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی | درخواست گفت‌وگو ترامپ برای دیدار روحانی
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد |  فاطمه زهرا آقاملایی کیست
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد | فاطمه زهرا آقاملایی کیست
تبلیغات
loading...
نظرات