انتقام دختر دانشجو از هم خانه نامرئیدختر دانشجویی وقتی متوجه شد هم خانه قلابی‌اش ۱۲‌میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده است، دست به کلاهبرداری زد.

به گزارش جوان، کلاهبردارها هر روز برای پر کردن حساب‌هایشان از شیوه‌های تازه‌ای استفاده می‌کنند. مهم‌ترین حربه کلاهبرداران جلب کردن اعتماد طرف مقابل است. بسیاری از مردم به خاطر یک اعتماد بیجا مجبور می‌شوند وقت و هزینه زیادی را برای رسیدن به مال خود صرف کنند؛ وقت و هزینه‌ای که شاید ثمری هم نداشته باشد.

اول اسفند سال گذشته زن جوانی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و گفت: دختر جوانی به بهانه اینکه هم اتاقی او شوم، از من کلاهبرداری کرده است.

او ادامه داد: مدتی بود که به دنبال یک خانه دانشجویی با یک هم اتاقی می‌گشتم به خاطر همین هر روز آگهی روزنامه را می‌دیدم تا اینکه هجدهم بهمن با یکی از شماره تلفن‌هایی که در آگهی بود، تماس گرفتم و خانم جوانی مدعی شد که خودش هم دانشجو است و در میدان پروین تهرانپارس زندگی می‌کند.

من آدرس خانه را از او گرفتم و به آنجا رفتم. او گفت: هم اتاقی‌اش فارغ‌التحصیل شده و می‌خواهد به شهرستان برگردد.

وقتی بر سر کرایه خانه به توافق رسیدیم، قرار شد ۳میلیون تومان به عنوان پول پیش بپردازم و کرایه ماهیانه هم به عهده کیمیا باشد.

او حتی برای جلب اعتمادم اجاره‌نامه خانه را هم نشانم داد و من هم ۳‌میلیون را به او دادم و رسید گرفتم اما وقتی دیروز برای اسباب کشی به آنجا رفتم، هر‌چه زنگ زدم کیمیا در را باز نکرد. همان موقع خانم میانسالی در را باز کرد و گفت مستأجر قبلی چند روز است که تسویه کرده و من به همراه خانواده‌ام به اینجا آمده‌ایم.

من که شوکه شده بودم بلافاصله با تلفن همراه کیمیا تماس گرفتم اما خاموش بود.

کارآگاهان در اولین مرحله از تحقیقات خود موفق به شناسایی هویت واقعی کیمیا به نام مریم - ۲۶ ساله شدند.

با شناسایی هویت واقعی متهم، مخفیگاه او هم در خیابان ۱۹۶ تهرانپارس شناسایی شد و سرانجام کارآگاهان موفق شدند او را دستگیر کنند. در بازرسی از مخفیگاه متهم، کپی اسناد و مدارک شناسایی متعلق به چند زن دیگر کشف شد. بدین ترتیب این افراد هم به پلیس آگاهی دعوت شدند و متهم را که به همین شیوه از آنها کلاهبرداری کرده بود، شناسایی کردند.

متهم در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد: سال گذشته دقیقاً به همین شیوه از من کلاهبرداری شد و ۱۲ میلیون تومان را از دست دادم به خاطر همین تصمیم گرفتم تا خودم هم به این شیوه کلاهبرداری کنم تا پولی را که از دست داده بودم به دست آورم.

سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد و به ویژه در منطقه تهرانپارس از آنها کلاهبرداری شده است می‌توانند جهت پیگیری شکایات خود و شناسایی متهم به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزییات داستان و ماجرای دو پسر خاله 22 ساله بر روی سانچی
جزییات داستان و ماجرای دو پسر خاله 22 ساله بر روی سانچی
پول هایی که بازیگران برای زلزله کرمانشاه جمع کردند چه شد؟ | نماینده مجلس: سلبریتی ها پول ها را خرج نکردند
پول هایی که بازیگران برای زلزله کرمانشاه جمع کردند چه شد؟ | نماینده مجلس: سلبریتی ها پول ها را خرج نکردند
مرگ دختر 15 ساله پس از تجاوز  گروهی
مرگ دختر 15 ساله پس از تجاوز گروهی
نظرات