همسر مرحوم جهان‌پهلوان تختی عصر امروز درگذشت.

نت شهر : به گزارش ستاره ها ، شهلا توکلی، همسر مرحوم جهان پهلوان تختی عصر امروز دار فانی را وداع گفت. شهلا توکلی همسر جهان پهلوان تختی بود که در این سال‌ها همه از رازهایی که او پس از مرگ غلامرضا تختی در سینه دارد یاد می‌کردند که حالا با مرگش تمام این رازها را با خود به خاک گور برد. او عصر امروز پس از دست و پنجه نرم کردن با بیماری در بیمارستان ایران‌مهر درگذشت. از زمستان 45 دیگر او را به نام همسرش می‌نامیدند، همسری که نه در ایران، بلکه در تمام سرزمین‌ها نام او را به‌افتخار عنوان می‌کردند.

shahla-tavakol

خبرنگار جام جم سرا در آخرین لحظات زندگی همسر تختی که چندین روز در کما بود بر بالین وی حاضر شد و در بخشی از گزارشش نوشت: از همان شروع مراسم عقد دیگر باید به زوم دوربین‌ها عادت می‌کرد، دست در دست جوانمردی داشت که جهانیان او را بر روی تشک کشتی و به‌دور از تمام ناجوانمردی‌‌های ورزش حرفه‌ای می‌شناختند، از سرزمین آئیک از ترک تا مدوید شوروی، او را به‌نیکی و پهلوانی یاد می‌کردند، که بود فرزند ایران‌زمین را نشناسد، آری! صحبت از همسر جهان‌پهلوان تختی است.

shahla-tavakol-2

چندی پیش هم تسنیم نوشته بود، شهلا با داشتن پدری صاحب‌منصب سر سفره عقد با جوان اول ایران‌زمین نشسته بود. غلامرضا تختی و فاطمه توکلی یا شهلا توکلی به‌رغم اختلاف طبقاتی که با هم داشتند سر سفره عقد می‌نشینند. مراسم از ساعت 3 بعدازظهر در خانه‌ای واقع در محله نمازی برگزار می‌شود. غلامرضا تختی با کت و شلوار تیره با یک پاپیون که مدام اذیتش می‌کرد به استقبال عروس می‌رود که با حضور خبرنگاران و عکاسان ورزشی متعددی همراه بود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )