فرماندار تهران گفت: متاسفانه علی رغم تبلیغات صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون نه تنها با کاهش مصرف مواجه نبوده‌ایم، بلکه ۳ درصد نیز میزان مصرف آب در تهران افزایش یافته است.

نت شهر:به گزارش گروه اجتماعی مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ عیسی فرهادی فرماندار تهران با اشاره به کمبود حداقل ۲۰ درصدی آب در پایتخت اظهار داشت: آن میزان برفی که قبلا در کشور داشتیم همین میزان به باران تبدیل شده و همین امر موجب شده است تا امسال حداقل، کمبود آب داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه قطعا نمی‌توانیم از جای دیگری برای پایتخت آب تهیه کنیم، افزود: اگر جلوی مصرف بی‌رویه فعلی گرفته نشود، قطعا سهمیه بندی آب را خواهیم داشت که این سهمیه‌بندی در تابستان و یا اوایل پاییز اعمال خواهد شد.

فرهادی با اشاره به اینکه در جهان سوم متاسفانه برای توسعه شاهد تخریب محیط زیست هستیم، گفت: در کشور ما حدود ۸۰ درصد قنات‌ها به دلیل لایروبی‌نشدن صحیح خشک شده است و از سوی دیگر در بحث صنعت تهران رعایت مسائل زیست محیطی بعضا صورت نمی‌گیرد که در این خصوص باید کارخانجات ما درصدی را برای حفظ محیط زیست و جبران تخریب‌های خود درنظر بگیرند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )