علی دایی سرمربی پرسپولیس می‌شود. آخرین خبری که تا این لحظه از نیمکت بی‌ثبات سرخ‌ها منتشر شده، حکایت از مربیگری شهریار در فصل آینده دارد و گزینه ابراهیم زاده که یک رقیب جدی بود با بستن قرارداد با تراکتورسازی تبریز خیال همه و دایی را راحت کرده است که یقینا سرمربی پرسپولیس وی است.کسی که تا همین چند وقت قبل، سایه رویانیان را با تیر می‌زد و می‌گفت حاضر نیست با کسانی که دنبال پایمال کردن حق او هستند کاری داشته باشد.

به گزارش انتخاب ورزشی،این‌ها، برخی از نقل قول‌های معروف دایی علیه رویانیان است: - همه علی دایی را می‌شناسند. این آقایانی یک باره پیدا شده‌اند و دایه مهربانتر از مادر هستند. به غیر‌راهنمایی و رانندگی در جایی دیگر این آقایان را دیده‌اید؟
 
- اگر پرسپولیس 20 تومان به من داده 10 برابرش را از طریق ترانسفر به این تیم برگرداندم. یاخدا و یازهرا گفتنم را رقص و پایکوبی می‌دانی اما بدان مسلمانی به ریش نیست واعتقاد به ریشه است. تو هستی که توسط یک بنده خدا یک روز است به این فوتبال آمده‌ای و یک روز هم که آن بنده‌خدا برود می‌روی. من از یک من ریش تو نمی‌ترسم. شما آمده‌اید کهکشان به راه انداخته‌اید تا برای خودت تبلیغ کنی، این آدم‌ها از کجا‌ها آمدند، دایی از کجا آمده است. من از آن بالایی می‌‌ترسم. در مسلمانی نباید به مردم دروغ بگویند.
 
- شما نگاه کنید به امثال دایی بدهکار است اما می‌خواهند خودشان را نشان بدهند قهرمان وزنه‌برداری و پرتاب دیسک را به پرسپولیس می‌آورند. بدبختی ورزش ما همین است. آن بنده خدا برود تو هم رفتنی هستی امثال علی دایی و علی کریمی‌ها در این کشور می‌مانند.
 
- باید یه خرده معرفت داشته باشید و مرد باشید. ادعا می‌کنید فوتبال ما ناپاک است و می‌خواهیم جلوی خیلی چیزها بایستیم. نمی‌توانید علی کریمی و علی دایی را خراب کنید. گنده‌تر از تو هم نمی‌توانند دایی را خراب کند. هیچ احدی نمی‌تواند من را خراب کند تا زمانی که آن بالایی نخواهد.
 
- من با افرادی که دنبال پایمال کردن حقم هستند کاری ندارم. وقتی کسی قبل از بازی با ما سه بیانیه می‌دهد و علیه من صحبت می‌کند و با آبرویم بازی می‌کند، نمی‌توانم در یک مراسم نمادین با او آشتی کنم.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )