دروازه بان شوت گیر بایرن مونیخ که از ناحیه شانه دچار مصدومیت شده بود، به گفته مربیان تیم ملی آلمان آماده حضور در اولین بازی کشورش در جام جهانی است.

به گزارش نت شهر به نقل از گل، به گفته آندریاس کوپکه مربی دروازه بانهای تیم ملی آلمان، مانوئل نویر آماده است که در اولین بازی ژرمنها مقابل پرتغال به میدان برود.

نویر در بازی فینال جام حذفی مقابل دورتموند دچار مصدومیت شانه شه بود، ولی کوپکه اطمینان داد که هیچ نگرانی بابت غیبت او در بازی اول وجود ندارد و نویر می تواند بازی کند.

کوپکه در همین رابطه به خبرنگاران گفت:"نویر بدون احساس درد و اذیت شدن در شانه اش امروز به صورت کامل تمرینات را انجام داد، همه چیز برای او به خوبی پیش می رود، مانوئل یک بازیکن بسیار با تجربه است و در این مدت ما مداوم راجع به احساس او در مورد وضعیت شانه اش صحبت می کردیم، او به صورت کامل برای شروع بازیها آماده است."

نویر به علت مصدومیت نتوانست در دو دیدار دوستانه آلمان مقابل کامرون و ارمنستان به میدان برود و رومن وایدنفلر جایگزین او شد، کوپکه در همین رابطه اعتقاد دارد که هیچ مشکلی بین این دو دروازه بان وجود ندارد و آنها برای رسیدن به پیراهن شماره یک آلمان با هم رقابت خواهند کرد.

وی در این مورد گفت:"شما می توانید روحیه خوبی را در تیم ببینید، رومن به من گفت که برایش فرقی ندارد که چه کسی شماره یک تیم باشد، او آماده است که در هر زمانی بازی کند، ولی او کاملاً شرایط را می داند، بازیکنان با عملکرد خوب خود می توانند در موقعیتهای خوبی قرار بگیرند."

آلمان در گروه هفتم بازیها با پرتغال، آمریکا و غنا همگروه است.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )