لئو مسی مصمم است تا به آرژانتین کمک کند تا ناکامی های طولانی مدت در بردن جام های بزرگ را خاتمه دهد.

 

به گزارش نت شهر به نقل از  گل، آلبی سلسته پس از قهرمانی در سال 1986 و مقام اولی در مسابقات کوپا آمریکا در سال 93 دیگر موفق به کسب جامی بزرگ نشده اند. ستاره بارسلونا و تیم ملی آرژانتین اذعان کرده که او و هم تیمی هایش تمام تلاششان را می کنند تا این ناکامی ها خاتمه یابد. او گفت:

"از آخرین قهرمانی در آرژانتین 20 سال گذشته است؛ ما میزبان کوپا آمریکای سال 2011 بودیم اما نتوانستیم موفق شویم، 20 سال افتخار کسب نکردن در فوتبال بسیار طولانی است، بنابراین ما همه مشتاق هستیم تا در برزیل قهرمان شویم. چه کسی نمی خواهد جام جهانی را برای کشورش به ارمغان بیاورد؟

"من یک آرژانتینی هستم؛ ما دو بار قهرمان جهان شده ایم، آخرین بار 28 سال پیش بوده، قبل از این که من به دنیا بیایم. من جشن مردم پس از قهرمانی در خیابان ها را ندیده ام، تنها در مورد آن شنیده ام؛ این که شاهد این امر باشی بسیار خاص است، ما نیاز به یک جام بزرگ داریم که سخت ترین کار در زیر آفتاب برای یک تیم فوتبال است."

برزیل و آرژانتین، تنها در دیدار نهایی می توانند به هم برخورد کنند، اما مسی فعلا در فکر صعود از گروه است و اعتقاد دارد تیم های بوسنی، نیجریه و ایران حریفان قدرتمندی هستند. او افزود:

"ما موظف نیستیم که از الان به دیدار نهایی فکر کنیم، در بارسلونا به ما می گویند همیشه به فکر بازی بعد باشیم و بهترین روش را برای آن دیدار انتخاب کنیم. در حال حاضر، ما فقط بر روی حریفانمان در دور اول تمرکز کرده ایم، به خصوص بازی برابر بوسنی که کلید دیدارهای ما در جام جهانی برزیل است. بازی آسان در جام جهانی؟ شوخی می کنی؟ ممکن است بوسنی برای اولین به این بازی ها آمده باشد اما آن ها یک تیم اروپایی، قوی و منظم هستند، ستاره هایی مانند ادین ژکو را دارند که در برزیل خواهند درخشید."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )