ما نمی دانیم که نیروهای القاعده چرا فکر می کنند که این قرص های ضد بارداری باعث عضلانی شدنشان می شود. چون این مسأله تاکنون از نظر علمی ثابت نشده است.

نت شهر:به گزارش شیعه آنلاین، رسانه های یمنی با انتشار گزارشی از مصرف قرص های ضد بارداری توسط نیروهای شبکه تروریستی القاعده خبر دادند.

این رسانه ها، با انتشار مطلبی نوشتند: اخیرا نیروهای امنیتی و ارتش یمن موفق شدند یکی از خانه های متعلق به نیروهای القاعده در استان "أبین" که از مخفیگاه های نیروهای القاعده بود را شناسایی کرده و وارد آن خانه شوند.

بعد از بازرسی دقیق آن مخفیگاه، مقدار زیادی قرص های ضد بارداری کشف و ضبط شد اما با توجه به اینکه هیچ زنی در میان آن نیروهای القاعده حضور نداشت، شک و شبه به وجود آمد.

بررسی ها در این مورد آغاز شد. بعد از چند روز بررسی دکتر "یاسر أمین" از متخصصان دارویی در یمن، در این باره گفت: نیروهای القاعده از این قرص ها مصرف می کنند تا اولا بدنشان باد کند و بزرگ تر نشان داده شوند و اصطلاحا عضلاتشان نمایان شود و از سوی دیگر با مصرف این قرص ها، شهوت جنسی آنان کاهش می یابد زیرا زیر فشار قرار دارند.

از سوی دیگر خانم «خلود علون» متخصص زنان و زایمان در یمن طی اظهاراتی در این باره گفت:‌ ما نمی دانیم که نیروهای القاعده چرا فکر می کنند که این قرص های ضد بارداری باعث عضلانی شدنشان می شود. چون این مسأله تاکنون از نظر علمی ثابت نشده است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )