ابراهیم انصاریان رئیس دفتر و داماد آیت‌الله مهدوی کنی پیرامون آخرین وضعیت عمومی رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: شکر خدا وضعیت عمومی ایشان خوب است اما همان طور که در گذشته به اطلاع مردم رسیده ضایعه مغزی به دلیل عدم خون رسانی و اکسیژن، تاحدی مشکل وجود دارد. اما پزشکان تلاش می‌کنند تا این مشکل را هم برطرف کرده و وضعیت مغز نیز به روال عادی برگردد.  

نت شهر: رئیس دفتر آیت‌الله مهدوی کنی همچنین پیرامون حضور "پروفسور سمیعی" بر بالین رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: پرفسور سمیعی به دلیل حضور در کنگره‌ای به ایران آمده که تیم پزشکی آیت‌الله مهدوی کنی تشخیص دادند تا وی دیداری نیز با ایشان داشته باشد که شب گذشته حدود ساعت 30: 12 این معاینه انجام شد.  

انصاریان همچنین اضافه کرد: پرفسور سمیعی فعالیت تیم پزشکی و درمان‌های صورت گرفته از سوی تیم پزشکی را تأیید و بر ادامه روند تیم پزشکی تأکید کرد.  

همچنین پروفسور سمیعی به تیم پزشکی توصیه کرد همین روند درست بوده و بایستی ادامه یابد.
 
رئیس دفتر آیت‌الله مهدوی کنی به تقارن شب جمعه با شب میلاد حضرت ولیعصر(عج) اشاره کرد و افزود: امشب شب احیا است و من از ملت شریف ایران می‌خواهم همچنان با توسل به حضرت ولیعصر(عج) برای سلامتی آیت‌الله مهدوی کنی دعا کنند تا انشاءالله سلامتی ایشان بازگردد و بتوانند به فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی، دینی، فقهی ادامه داده چرا که برکت حضور ایشان برای مردم ایران و انقلاب اسلامی اهمیت دارد.  

رئیس دفتر آیت‌الله مهدوی کنی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال حضور مجدد پروفسور سمیعی بر بالین آیت‌الله مهدوی کنی وجود دارد؟ گفت: حضور وی بستگی به نظر تیم پزشکی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )