وین رونی اصرار دارد که او هنوز هم می تواند نقش بزرگی در تیم ملی انگلستان ایفا کند. مهاجم تیم منچستر یونایتد در آستانه دیدار کشورش مقابل ایتالیا در مانائوس، جایگاه خود را در خطر می بیند، به خصوص بعد از انتقاداتی که پل اسکولز از او داشت.

به گزارش نت شهر به نقل از گل، رونی در جریان کنفرانس مطبوعاتی در خلال جلسه تمرینی تیم ملی انگلستان در برزیل، گفت: "آینده روشن است، توانایی و قابلیت های زیادی در این تیم وجود دارد. بازیکنان جوان تر انرژی و هیجان زیادی به تیم می آورند. این احتمالاً بهترین ترکیب تیم ملی است که در آن حضور داشته ام. بخشی از این ترکیب بودن، لذت بخش است. من هنوز هم احساس می کنم که نقش بزرگی برای ایفا کردن در این تیم دارم."

رونی فاش کرد که هم تیمی اش دنی ولبک بعد از دست دادن جلسه تمرینی روز چهارشنبه، برای رویارؤیی با ایتالیا آماده خواهد بود و مشکل ران او جدی نیست.

این بازیکن 28 ساله ادامه داد: "دنی [ولبک] خوب خواهد شد، من مطمئنم که او برای دیدار شنبه شب آماده خواهد بود. او امروز فقط ریسک نکرد. ایتالیا باید در مورد چگونه کنترل کردن تیم ما فکر کند. آنها بازیکنان خوبی دارند، اما ما هم داریم. آنها باید نگران ما باشند.

هدف ما تلاش برای قهرمانی در این تورنمنت است. این چیزی است که ما خود را برای آن آماده می کنیم. بدیهی است که همه چیز نسبت به 2006 و 2010 متفاوت است اما هدف یکسان است، و آن قهرمانی است."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )