نیمار مهاجم تیم برزیل و تیم بارسلونا فقط جام قهرمانی را می خواهم و چیز دیگری برایم مهم نیست.

به گزارش نت شهر، نیمار در آستانه دیدار فردا شب مقابل کرواسی در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014، در کنفرانس خبری شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت. او از هموطنان خود خواست تا برای رسیدن به ششمین قهرمانی از تیم حمایت کنند.

او که در کنفرانس مطبوعاتی به همراه اسکولاری شرکت کرده بود گفت: "بازیکنان امید زیادی به هواداران دارند. آنها یار دوازدهم ما هستند، و یا حتی بازیکن ستاره ما."

الهام گرفتن: "روماریو و رونالدو دو مهاجم الهام بخش من بودند. من چیزهای زیادی از جام جهانی 2002 به یاد دارم. بازیکنان دیگری خارج از برزیل هم وجود دارند، کسانی مثل مسی یا کریستیانو."

یک روز مانده به دیدار افتتاحیه: "همانطور که اسکولاری می گوید: 'زمان آن رسیده است'. لحظه ای رسیده است که تمام برزیلی ها منتظرش بودند. می خواهم روز خیلی سریع بگذرد. در عین حال خوشحالم که اینجا هستم. امیدوارم به بهترین نحو ممکن بتوانم به تیم کمک کنم."

هواداران: "بازیکنان انتظار زیادی از هواداران دارند. آنها یار دوازدهم ما هستند، و یا حتی ستاره ما.

فقط قهرمانی می خواهم: "نه می خواهم بهترین بازیکن جام شوم و نه آقای گل. تنها می خواهم عنوان قهرمانی را به دست آوریم. آنچه که بیشتر از همه می خواهم این است که به همراه تیم قهرمان مسابقات شوم."

یک گروه و نه افراد: "آماده ام تا به هم تیمی هایم کمک کنم. من برای خودم بازی نمی کنم. ما در داخل زمین 11 نفر هستیم. همه با نقش خود و آنچه که باید در زمین انجام دهند آشنا هستند. بنابراین تیم می تواند پیش برود."

بی خوابی: "تنها یک بار دیر خوابیده ام و آن هم قبل از فینال لیبرتادورس بوده است. من با گانسو هم اتاقی بودم و ساعت 5 صبح به رختخواب رفتیم. حالا فکر می کنم به بلوغ بیشتری رسیده ام و خوب خواهم خوابید."

شماره 10: "این افتخار بزرگی است که پیراهن شماره 10 برزیل را به تن می کنم. اولین پیراهن مستقیماً به مادرم فرستاده خواهد شد."

جام جهانی 2002: "من کمی به یاد می آورم. مدل موهایم را مثل رونالدو اصلاح کرده بودم و جشن قهرمانی را در خانه مادربزرگم گرفتم، اما چیز زیادی به یاد نمی آورم."

اسکولاری: "من با مربیان سطح بالایی کار کرده ام. من قدردان تمام چیزهایی هستم که فیلیپائو به من یاد داده است. از وقتی که یک بچه بودم او را در پالمیراس، تیم ملی،... دنبال می کردم. من همیشه او را به عنوان یک برنده دیده ام. امروز امیدوارم که بتوانم تمام تجربه های شخصی و حرفه ای او را به خود جذب کنم."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )