رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از نمایشگاه چالش های زیست محیطی بازدید کرد که پیراهن محیط بانی و کارت شناسایی همیار محیط زیست به وی اهدا شد.

نت شهر: به گزارش  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی را در این بازدید، مصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست و جمعی از اعضای دولت همراهی کردند.

در این بازدید همچنین ویواریوم پرنده «ماهی خورک سینه سفید» به رییس جمهوری اهدا شد.

در نمایشگاه چالش های زیست محیطی، چالش های تالاب ها و محیط زیست طبیعی ایران به مناسبت هفته محیط زیست برای اعضای هیات دولت به نمایش گذاشته شد.

در این نمایشگاه، تصاویری از وضعیت دریاچه های هامون، ارومیه و مجموعه ای از تالاب های کشور به تصویر کشیده شده و معضلات محیط زیست طبیعی مثل انقراض شیر ایرانی و گونه های در خطر انقراض مثل گوزن ایرانی، یوزپلنگ آسیایی و پلنگ ایرانی در معرض دید قرار گرفته و برخی مباحث توسعه ای نظیر راه و صنعت که برروی محیط زیست آثار منفی دارد به نمایش در آمده است.

در این نمایشگاه همچنین پیراهن تیم ملی فوتبال برای مسابقات جام جهانی منقش به یوزپلنگ ایرانی و تاکسی درمی هایی از پلنگ و گوزن ایرانی و همین طور یوزپلنگ آسیایی، فلامینگو و گونه هایی از پرنده های تالابی به نمایش گذاشته شده است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )